Vakfıkebir’de 147 milyon liralık 25 tesisin temeli atıldı

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Trabzon’da düzenlenen merasimde 25 adet tesisin temelini attı. Merasimde temeli atılan 25 tesisin toplam yatırım bedeli 147 milyon lirayı buluyor. Vakfıkebir (Fol Deresi Yanı) Açık Pazar Alanında yapılan törende bakanlar birer konuşma yaptı. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, konuşmasında “Burada olmaktan çok mutluyum. Trabzon spor memleketi sporun sabahtan akşama kadar konuşulduğu özel bir şehir. Karadeniz’de evin direği hanımlardır hanımlar ne derse olur. Rize’den herkese selamlar getirdik. Biz bu torakların çocuklarıyla gurur duyuyoruz, Cumhurbaşkanımız Recep…

Devamını Oku

Ayşe Küçük’ün cenazesi Üzümözü Mahallesi’nde toprağa verildi

Bir süreden beri Adapazarı’ndaki oğlu Ergin Küçük‘ün yanında kalan ve dün tedavi gördüğü hastanede 85 yaşında vefat eden Ayşe Küçük‘ün cenazesi bugün Üzümözü Mahallesi’nde toprağa verildi. Üzümözü Mahallesi’nde; “Çetenin Ayşe” ve “Eyüp Kızı” olarak tanınan Ayşe Küçük‘ün Üzümözü Mahallesi Gırvacu Camii’nde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazına ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Ayşe Küçük‘ün cenazesi Gırcavu’daki aile kabristanlığına defnedildi. Merhume Ayşe Küçük‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını Oku

Berna Dilli ile Mesut Tarhan’ın düğününe davet

Beşikdüzülü Berna Dilli ile Sayvançatak Mahallesi’nden Mesut Tarhan‘ın düğün töreni bugün Sayvançatak İlköğretim Okulu bahçesinde bugün Saat 14.00’da yapılacak. Sizleri Berna Dilli ile Mesut Tarhan‘ın mutluluğunu paylaşmaya davet ediyoruz.

Devamını Oku