Emine Erata’nın cenazesi Tepeağzı’nda toprağa verildi

tepeagzi emine erata

11 Çocuk annesiydi

5 yıldır kısmi felç teşhisiyle tedavi gören ve dün Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde 77 yaşında vefat eden 8 kız, 3 erkek olmak üzere 11 çocuk annesi Emine Erata’nın cenazesi bugün Tepeağzı Mahallesi Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedildi.

HABER VİDEOSU

muhmmet ozen

Tepeağzı Mahallesi’nde 1980’li yıllarda 3 dönem muhtarlık yapan, “Arzuhalci Ali” lakaplı merhum Nokta’nın Ali Erata’nın eşi  ve Kasımağzı Mahallesi’nden merhum Mustafa Kurukız’ın kızı olan Emine Erata, Halk Eğitim Usta Öğreticisi Hanife Beldüz’ün annesi, Foto Muhammet Beldüz ve Emekli Polis Memuru Muhammet Özen’in kayın valideleri, halen İş-Kur Tekirdağ İl Müdürü Yüksel Uçar’ın da teyzesiydi.

emine-erata1

Emine Erata’nın cenazesine; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Tekirdağ İş-Kur İl Müdürü Yüksel Uçar, Beşikdüzü Belediyesi eski Başkanı Ramis Uzun, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Bektaş ve CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhume Emine Erata’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

Son Dakika

4 Thoughts to “Emine Erata’nın cenazesi Tepeağzı’nda toprağa verildi”

 1. Ayhan ÖZDEMİR

  Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Yakınlarına Allah’tan sabır ve başsağlığı diliyorum.

 2. Nevzat BELDÜZ

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
  Allah çocuklarına ve sevenlerine sabırlar versin.

 3. Şefik TARHAN

  Mekanı Cennet Olsun.
  Ailesinin ve Tüm sevenlerinin başı sağolsun.

 4. Yüksel UÇAR

  Teyzem Merhum Emine ERATA’nın vefatı şshsımı derinden üzmüştür. Rahmetli anneme çok benzeyen ve Rahmetli annem kadar sevip saydığım ve değer verdiğim Teyzeme Allah’tan rahmet, geride kalan acılı evlatlarına başsağlığı diliyorum. Mekanın CENNET olsun sevgili TEYZE’ ciğim..

Comments are closed.