Tonyalı Ayşe Öztürk, Çamkirişli Süleyman Mercan ile evlendi

Tonyalı Hava – Kemal Öztürk‘ün kızları Ayşe ile, Çamkiriş Mahallesi’nden Asiye – Abdullah Mercan‘ın oğulları Süleyman, 12 Ağustos 2018 Pazar günü yapılan düğünle dünya evine girdi. Şalpazarı Atatürk İlk ve Ortaokulu bahçesinde yapılan düğün töreninde davetliler kemençe ve türküler eşliğinde horon oynayarak eğlendiler. Ayşe Öztürk – Süleyman Mercan çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.  

Devamını Oku

Cansu Büyükada ile Ahmet Fettahoğlu dünya evine girdi

İlçemizde yıllardır Diş Doktoru olarak faaliyet gösterin Ahmet Sezgin Büyükada’nın büyük kızı Cansu, Akçaabat’a gelin gitti. Nurten – Ahmet Sezgin Büyükada çiftinin kızları Cansu, Akçaabatlı Ayşe – Ömer (Merhum) Fettahoğlu‘nun oğulları Ahmet ile hayatını birleştirdi. Emekli Öğretmen Etem Yılmaz‘ın torunu olan Cansu ile Ahmet‘in Şalpazarı Düğün Salonu’nda yapılan kına gecesine ve Akçaabat Remzi White Düğün Salonu’ndaki düğün törenine çok sayıda davetli katıldı. Yakın arkadaşları ve dostları Dr. Ahmet Sezgin Büyükada‘nın ve kızının mutluluğunu paylaştı. Cansu Büyükada ile Ahmet Fettahoğlu‘na ömür boyu mutluluklar diliyoruz.    

Devamını Oku

Tülay Çakır ile Fatih Yaylı dünya evine girdi

Şalpazarı’nda uzun yıllardır esnaflık yapan Mehmet Çakır’ın kızı Tülay, Beşikdüzülü Fatih Yaylı ile hayatını birleştirdi. Kadun – Mehmet Çakır çiftinin kızları Tülay ile Hanım – Ali Yaylı çiftinin oğulları Fatih’in kına düğünü 27 Temmuz 2018 Cuma akşamı Saat 19.00’da Şalpazarı Halı Saha Tesisleri’nde yapıldı. Düğünde Sait Uçar‘ın yanı sıra, Çayan Hüseyin Aydın,  Aydın Güner, Halim Koca, Serdar Kumaş, Davulcu Eser ve Zurnacı Oğuz gibi bir çok sanatçı sahne aldı. Tülay ile Fatih‘in kına gecesi şenlikleri aratmadı. Halı sahayı hıncahınç dolduran vatandaşlar kemençe ve türküler eşliğinde saatlerce horon oynayarak eğlendi. Genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.  

Devamını Oku

Mehmet Çakır, kızı Tülay’ın şenlik gibi düğün törenine herkesi davet ediyor

Şalpazarı’nda uzun yıllardır esnaflık yapan Mehmet Çakır’ın kızı Tülay, Beşikdüzülü Fatih Yaylı ile evleniyor. Kadun – Mehmet Çakır çiftinin kızları Tülay ile Hanım – Ali Yaylı çiftinin oğulları Fatih’in düğün töreninin ilki 27 Temmuz 2018 Cuma akşamı Saat 19.00’da Şalpazarı Halı Saha Tesisleri’nde yapılacak. Mehmet Çakır, ünlü sanatçı Sait Uçar ile Aydın Güner, Halim Koca, Serdar Kumaş, Davulcu Eser ve Zurnacı Oğuz‘un sahne alacağı kızının düğün törenine herkesi davet ediyor.  

Devamını Oku

Sancaktepe Belediyesi’nin yaptıracağı Kongre Merkezi’nin ihalesi 14 Ağustos’ta

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Sancaktepe Belediyesi’nin Şalpazarı Belediyesi’ne hibe olarak yaptıracağı “Kongre Merkezi” binası, park, düğün salonu ve misafirhaneden oluşan tesisin ihalesinin 14 Ağustos 2018 tarihinde yapılacağını bildirdi. AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Doğancı Derede 6.230 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan tesislerde kongre merkezi ve düğün salonunun yanı sıra; 3 kat misafirhane, 3 adet bungalov tipi ev, dinlenme parkı, mesire alanı ve restaurant gibi bölümlerin yer alacağını belirterek, “Şalpazarı İlçemizi heyecanlandıran bu dev projeden dolayı Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem‘e, Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Sayın Rıfkı Bektaş‘a ve tüm ilgililere teşekkür ediyorum” dedi.…

Devamını Oku

Gülşah Dadandı ile Özgün Yılmaz hayatını birleştirdi

Şalpazarı Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Beşikdüzülü Gülşah Dadandı ile Asil Görele Seyahat Şalpazarı Yazıhanesi İşletmecilerinden Bayram Yılmaz‘ın oğlu Özgün, geçen 21 Temmuz Cumartesi akşamı Şalpazarı Halı Sahada yapılan görkemli bir düğünle dünya evine girdiler. Merhume Fatma ile Merhum Ali Dadandı‘nın kızları Gülşah ile Mediha – Bayram Yılmaz çiftinin oğulları Özgün‘ün düğün törenine yüzlerce davetli katıldı. Öğretmen meslektaşları da Gülşah Dadandı’nın düğün törenine katılarak mutlulğunu paylaştı. Düğünde davetliler takı için uzun süre sıra beklediler. Gülşah Dadandı ile Özgün Yılmaz‘a ömür boyu mutluluklar diliyoruz.  

Devamını Oku

Hilmi Türkmen Çağatay Tokul ile Aylin Uzun’un düğününe katıldı

İşadamı Necati Tokul‘un oğlu Çağatay bu akşam Beşikdüzü Aşiyan Düğün Salonu’nda yapılan muhteşem bir düğünle Aylin Uzun ile evlendi. Düğünde her iki aileyi yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Necati Tokul‘un akrabası olan Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen ile RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman da düğüne katılarak Çağatay ile Aylin‘in mutluluğunu paylaştı. Fikren – Ogün Uzun çiftinin kızları Aylin ile Ayşe – Necati Tokul çiftinin oğulları Çağatay’ın düğününe ayrıca Beşikdüzü Kaymakamı Cevdet Ertürkmen,  Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel ve AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ile çok sayıda işadamı, bürokrat ve siyasetçi…

Devamını Oku

Hüseyin Şekerci’nin kızı Sümeyye Bulancak’a gelin gidiyor

Şalpazarı Kaymakamı makam şoförü Hüseyin Şekerci‘nin hemşire kızı Sümeyye, kendisi gibi sağlık personeli olan Sadi Demir ile hayatını birleştiriyor. Ayşe – Hüseyin Şekerci‘nin kızları Sümeyye ile Giresun Bulancak’tan Beyhan – Ali Kemal Demir‘in oğulları Sadi‘nin kına gecesi dün akşam Beşikdüzü Aşiyan’da yapıldı. Muhteşem kına gecesine; Şalpazar Kaymakamı Murat Beşikci ve eşi Çarşıbaşı Kaymakamı Zerrin Çay Beşikci, Beşikdüzü Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk da katıldı. Sümeyye ile Sadi‘nin düğün töreni 20 Temmuz 2018 Cuma akşamı Saat 19.00’da Giresun’un Bulancak İlçesi Kovanlık Beldesi’nde yapılacak. Sümeyye Şekerci…

Devamını Oku

İşadamı Necati Tokul’un oğlu Çağatay, Aylin Uzun ile hayatını birleştiriyor

İşadamı Necati Tokul‘un oğlu Çağatay, 18 Temmuz Çarşamba akşam Saat 19.30’da evleniyor.  Ayşe-Necati Tokul çiftinin oğulları Çağatay, Fikret-Ogün çiftinin kızları Aylin ile dünya evine girecek. Çiftin düğün töreni Beşikdüzü’nde Aşiyan Düğün Salonu’nda yapılacak. İşadamı hemşehrimiz Necati Tokul,  “Aylin ile Çağatay‘ın beraberliğe adım attığı bu özel günde, tam dostlarımızı mutluluğumuzu paylaşmaya davet ediyorum” dedi.

Devamını Oku

düğün2

düğün2

Devamını Oku
1 2 3 12