Sinlice Muhtarı Mustafa Uçar’ın oğlu Murat, Aslı Gül Alemdağ ile hayatını birleştirdi

Sinlice Muhtarı Mustafa Uçar ve Makbule çiftinin oğlu Murat ile Remziye ve Mustafa Alemdağ çiftinin kızları Aslı Gül dünya evine girdi. Genç çiftin Beşikdüzü Aşiyan Düğün Salonu’ndaki nikah töreni, yüzlerce hemşehrimizi bir araya getirdi. Aslı Gül Alemdağ ile Murat Uçar‘ın nikahını Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız kıyarken,  gelinin nikah şahitliklerini Alaattin Canbulat ve Ali Paşa Kurt, damadın şahitliklerini de Beşikdüzü Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman yaptı.  Nikah işleminin tamamlanmasından sonra RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, çifte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın 4 çocuk isteğini hatırlatarak söz aldıktan sonra, evlilik cüzdanını gelin hanıma teslim etti.…

Devamını Oku

Mithat Güdü’nün oğlu evleniyor

Vakfıkebir Körez Mahallesi Camii İmam Hatibi ve aynı zamanda “Doğru Haber61” haber sitesinin sahibi Mithat Güdü ve eşi Nuran Güdü çiftinin oğlu Jandarma Komando Uzman Çavuş Abdussamed Güdü, aslen Tonyalı olup Yalova Çiftlikköy’de ikamet eden Aynuren (Ayşe) ve Feyzullah Bahadır çiftinin kızı Elif Bahadır ile evleniyor. 04 Kasım 2017 Cumartesi günü saat: 13.30’da, Beşikdüzü Aşiyan Düğün Salonu’nda gerçekleşecek olan düğün merasimi ile ilgili Güdü ve Bahadır Aileleri adına davetini paylaşan İmam Hatip Mithat Güdü; “Arkadaşlarımız bizleri bağışlasınlar, her birine davetiye ulaştırma imkanımız olmadı. Sevinçler paylaşıldıkça çoğalır, üzüntüler paylaşıldıkça azalır. Bu vesile ile tüm dost ve arkadaşlarımızı, akraba ve komşularımızı…

Devamını Oku

Berna Dilli ile Mesut Tarhan’ın düğününe davet

Beşikdüzülü Berna Dilli ile Sayvançatak Mahallesi’nden Mesut Tarhan‘ın düğün töreni bugün Sayvançatak İlköğretim Okulu bahçesinde bugün Saat 14.00’da yapılacak. Sizleri Berna Dilli ile Mesut Tarhan‘ın mutluluğunu paylaşmaya davet ediyoruz.

Devamını Oku

Gizem Aydemir ile Osman Geldi dünya evine girdi

Kasımağzı Mahallesi’nden Gönül – Tayfun Aydemir çiftinin kızları Gizem ile, Turalıuşağı Mahallesi’nden Emine – Niyazi Geldi çiftinin oğulları Osman dünya evine girdi. Şalpazarı Halı Sahada bu akşam yapılan düğün törenine Kasımağzı ve Turalıuşağı Mahallelerinin yanı sıra Üzümözü Mahallesi’nden de çok sayıda davetli katıldı. ‘Kahvecuğu Mustafa‘ olarak bilinen kemençe sanatçısı Mustafa Özdemir‘in torunu olan Gizem Aydemir ile Osman Geldi‘nin kına töreni de önceki akşam yine Halı Sada yapılmıştı. Davetliler kınada olduğu gibi düğün töreninde de kemençe ve türküler eşliğinde saatlerce horon oynadılar. Gizem Aydemir ile Osman Geldi çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Devamını Oku

Gülen Gürman ile Mehmet Cabri hayatını birleştirdi

Kalecik Mahallesi’nden Şenay – Salih Gürman çiftinin kızları Gülen, Beşikdüzü Dağlıca’dan Emine – Fevzi Cabri çiftinin oğulları Mehmet ile dünya evine girdi. Her ikisi de 112’lerde ATT olarak görev yapan ve Beşikdüzü Sağlık Meslek Lisesi’nden sınıf arkadaşı oldukları öğrenilen Gülen Gürman ile Mehmet Cabri‘nin kına töreni Şalpazarı Halı Sahada 8 Eylül 2017 Cuma akşamı yapıldı. Genç çiftin düğün töreni ise dün akşam Beşikdüzü Aşiyan Bahçe’de yapıldı. Şalpazarı Halı Sahadaki kınada Yamaç, Batuhan Turan‘ın kemençesi eşliğinde okuduğu türkülerle davetlileri eğlendirdi. Gülen Gürman ile Mehmet Cabri‘ye ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Devamını Oku

Emine Demir ile Tuncay Gelgül hayatını birleştirdi

Rize’de polis memuru olarak görev yapan Gökçeköy Mahallesi’nden Tuncay Gelgül, Beşikdüzü Yenicami Mahallesi’nden Emine Demir ile dünya evine girdi. Zernişan – Kadir Demir çiftinin kızları Emine ile Merhume Emine – Osman Gelgül‘ün oğulları Tuncay‘ın düğün töreni bu akşam Şalpazarı Halı Sahada yapıldı. Düğünde davetliler Murat Kumaş‘ın kemençesi ve türküleri eşliğinde horon oynadı. Emine Demir – Tuncay Gelgül çiftine ömür boyu mutluluklar diliyorum.    

Devamını Oku

Büşra Kandil, Erol Ceylan ile dünya evine girdi

Ahmaduğu Ekmek Fırını Sahibi Turalıuşağı Muhtarı Hasan Kandil‘in kardeşi Osman Kandil‘in kızı Büşra, aslen Özkürtünlü olup Şalpazarı Belediyesi’nde uzun yıllar temizlik işçisi olarak görev yaptıktan sonra emekli olan ‘Sumalı Kemal‘ lakaplı Kemal Ceylan‘ın oğlu Erol ile hayatını birleştirdi. Şalpazarı Halı Sahada dün yapılan düğün törenine; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Özkürtün Belediyesi eski Başkanı Yakup Turgut ve AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara da katıldı. Büşra Kandil ile Erol Ceylan çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Devamını Oku

Diş Doktoru Selda Kenan Akçaabat’a gelin gitti

Şalpazarı’nın Çetrik Mahallesi’nden Kenan Kenan‘ın Giresun – Yağlıdere’de Diş Hekimi olarak görev yapan kızı Selda Kenan, Akçaabatlı Ayvaz Ailesi‘nin, İstanbul’da bir Rehabilitasyon Merkezinde öğretmenlik yapan oğulları Bünyamin ile hayatını birleştirdi. Çiftin kına düğünü 2 Ağustos’ta Şalpazarı Halı Sahada düğünleri ise 3 Eylül 2017 Pazar günü Akçaabat Kalıntaş Gold Düğün Salonu’nda yapıldı. Selda Kenan ile Bünyamin Ayvaz‘ın nihahlarını Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen kıydı. Çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Devamını Oku

Gökçeköy’den Çarlaklı’ya gelin geldi

Gökçeköy’den Hanife – Ali Osman Atalar‘ın kızları Havva ile Şalpazarı Kaymakamlığı SYDV’nda görevli Safiye – Hayrettin Usta çiftinin oğulları Mustafa dünya evine girdi. Şalpazarı Halı Saha Tesisleri’nde yapılan düğün törenine gelin ve damadın aileleri ve yakınlarının da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara da düğüne katılan davetliler arasındaydı. Düğünde davetliler önce Yamaç‘ın, ardından da Çayan Hüseyin‘in türküleriyle coştular. Havva Atalar ile Mustafa Usta çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.  

Devamını Oku

Asım Aksoy oğlunu evlendirdi

Fidanbaşı Mahallesi’nden Ayşe – Erol Keskin çiftinin kızları Hanife ile Sugören Mahallesi’nden Gönül – Asım Aksoy çiftinin oğulları Enes hayatlarını birleştirdi. Şalpazarı Eğitim Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin‘in yeğeni Hanife ile Trabzon’da Ayasofya Mahallesi’nde kahvehane işletmekte olan Asım Aksoy‘un oğlu Enes‘in düğün töreni bu akşam Şalpazarı Halı Sahada yapıldı. Sebahattin Yanık‘ın kemençe ve türküleriyle renk kattığı düğüne her iki aile ve yakınlarıyla çok sayıda davetli katıldı. Hanife Keskin ve Enes Aksoy çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Devamını Oku
1 2 3 10