27. Dönem AK Parti Trabzon Milletvekilleri TBMM’de kayıtlarını yaptırdı

 24 Haziran Genel Seçimlerinde Trabzon’dan yeniden AK Parti Milletvekili seçilen Muhammet Balta, Salih Cora, Adnan Günnar ile ilk defa seçilen Bahar Ayvazoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisinde 27. Dönem Milletvekilliği kaydını yaptırarak görevlerine başladı. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çevre Komisyonu Başkanı, 27. Dönem Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Meclis’teki kayıt işlemini gerçekleştirdi. Kayıt işlerinin ardından bir açıklama yapan Milletvekili Balta, yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek, “24 Haziran seçimleri Türkiye ve Dünya için yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Demokrasi ve hukuk devletinin hakim olduğu ve güzel bir geleceği hep birlikte kuracağımıza olan güçlü inancımızla 3. Kez rozetlerimizi taktık. Bize göstermiş…

Devamını Oku

27. Dönem AK Parti Trabzon Milletvekilleri seçmenlere teşekkür ziyaretine geldiler

27’inci Dönem Milletvekili Seçimleri’nde Trabzon Milletvekili seçilen Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora,  parti otobüsüyle Şalpazarı’na gelerek seçmenlere teşekkür ettiler. Milletvekilleriyle birlikte İl başkanı Haydar Revi ve vekil seçilemeyen Vehbi Koç ve Selçuk Çebi de geldi. Salih Cora‘nın yeniden seçilmesine çok sevinen vatandaşlar Cora‘nın etrafını sararak kendisini kutladılar. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve Milletvekili Muhammet Balta parti otobüsünden vatandaşlara kırmızı gül atarak teşekkür etti. Milletvekili Muhammet Balta bir teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasında; “Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimlerindeki desteklerinizden dolayı Partimiz, İl Teşkilatımız ve İlçe Teşkilatımız adına sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Devamını Oku

Şalpazarı’nda seçim sonuçları belli oldu… İşte kesin olmayan ilk sonuçlar

Şalpazarı’nda Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekili seçim sonuçları belli oldu. 9.231 seçmenden büyük çoğunluğu sandık başına gitti. Sizlere mahallelerden gelen resmi olmayan sonuçları sunuyoruz.    

Devamını Oku

Salih Cora oyunu Simenli’de kullandı

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora bugün öğleden sonra Şalpazarı İlçesi’ne bağlı Simenli Mahallesi’ne giderek oyunu Simenli İlkokulu’ndaki sandıkta kullandı.    

Devamını Oku

83 yaşındaki Melahat Şükriye Cengiz yakınlarının yardımıyla oyunu kullandı

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri için oy verme işlemi bu sahah Saat 08.00’de başladı. Şalpazarı’nda toplam 9 bin 231 seçmen 38 sandıkta oylarını kullanacak. 6 engelli vatandaş da oylarını evlerinde kullanacak. Oy verme işlemi Saat 17.00’ye kadar devam edecek. AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora da oyunu Simenli Mahallesi’nde kullanacak. Seçimlerin Ülkemize ve Milletimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz.

Devamını Oku

Salih Cora Şalpazarı’ndan bir kez daha güçlü destek istiyor

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri öncesinde AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora son mitingini bugün Saat 14.00’da memleketi Tonya İlçesi meydanında yapacak. 2 buçuk yıllık milletvekilliği döneminde; Şalpazarı’nda, Trabzon’da ve Türkiye’deki bir çok hizmetlere imza atan Salih Cora‘ya 1 Kasım 2015 Seçimleri’nde en büyük desteği Şalpazarı vermişti. Şalpazarı, AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora‘nın çabalarıyla; Meslek Yüksek Okulu, İlçe Stadyumu, Sayvançatak Semt Sahası, Geyikli Sağlık Evi, Ağasar Deresi Islahı, Şıhkıranı – Erikbeli – Kadırga Yayla Yolu Asfaltlama ve Betonlama, Şalpazarı Belediye Hizmet Binası, Yeni Hükümet Konağı, İçme Suyu…

Devamını Oku

AK Parti 20 Haziran Çarşamba günü Şalpazarı’nda miting yapacak

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Partisinin Çarşamba günü İlçe merkezinde miting düzenleyeceğıini bildirdi. Başkan Çabuk, 20 Haziran 2018 Çarşamba günü Saat 10.30’da yapacakları mitinge Trabzon Milletvekili Adayları; Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Vehbi Koç ve Selçuk Çebi katılacağını belirterek, herkesi mitinge davet etti. Şalpazarı’ndaki mitinge ayrıca Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve bazı yöneticilerin de katılması bekleniyor.

Devamını Oku

AK Parti Kadın Kolları Babalar Günü’nü unutmadı

AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları, 17 Haziran Babalar Günü nedeniyle bir program gerçekleştirdi. İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe merkezinde dolaşarak esnaf ve vatandaşların babalar günlerini kutladılar. Babalara kalem hediye ettiler.  

Devamını Oku

Şalpazarı AK Parti’de bayramlaşma yapıldı

AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatında bugün bayramlaşma yapıldı. İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve yöneticiler partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı. AK Parti Şalpazarı İlçe eski Başkanı Av. Nevzat Çabuk da bayramlaşmaya gelenler arasındaydı. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk bayramlaşma sırasında partisinin yöneticileri ve belediye meclisi üyeleriyle bir toplantı da gerçekleştirdi. Başkan Çabuk, önümüzdeki seçimlerde çok iyi bir netice almak için rehavete kapılmadan çalışmalarının gerektiğini söyledi. Av. Nevzat Çabuk da partililere geçmiş dönemdeki tecrübelerini aktardı.

Devamını Oku

Balta ve Gümrükçüoğlu Şalpazarı’nda seçim çalışması yaptı

AK Parti Trabzon 1. Sıra Milletvekili Adayı Muhammet Balta, 6 Haziran Çarşamba günü akşam saatlerinde Şalpazarı’na gelerek seçim çalışması yaptı. İlk olarak Parti binasına uğrayan Milletvekili Muhammet Balta daha sonra İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve partililerle birlikte esnaf turu yaparak vatandaşlardan 24 Haziran Seçimleri için oy istedi. Aynı gün Şalpazarı’nda iftar programı olan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu da iftara 2 saat kala Şalpazarı’na gelerek Milletvekili Balta‘nın seçim çalışmalarına destek verdi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Milletvekili Muhammet Balta vatandaşlarla birlikte Atatürk İlk-Ortaokulu bahçesinde oruç açtılar. İftar öncesi Büyükşehir Belediyesi Mehteran…

Devamını Oku
1 2 3 21