AK PARTİ TRABZON 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri öncesinde AK Parti Trabzon’da düzenlediği aday tanıtım toplantısında gövde gösterisi yaptı. Ramada Otel’deki aday tanıtım toplantısında Trabzon Milletvekili Adayları Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Vehbi Koç ve Selçuk Çebi birer konuşma yaptı. Düzenlenen programa AK Parti Trabzon il Başkanı Haydar Revi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, İlçe Belediye Başkanları, STK Temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

Devamını Oku

AK Parti kadınların Anneler Gününü karanfille kutladı

AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anneler Günü nedeniyle İlçe merkezinde kadınlara karanfil dağıttılar. AK Parti Kadın Kolları Üyeleri, yatalak durumda olan kadınları da evlerinde ziyaret ederek hastalara karanfil verip Anneler Gününü kutladılar.    

Devamını Oku

AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayları Şalpazarı’nda görücüye çıktı

AK Parti 27. Dönem Trabzon Milletvekili aday adayları Şalpazarı İlçe Teşkilatı’nda partililerin huzuruna çıkarak kendilerini tanıttılar. Sabah Saat 10.00’da başlayan tanıtım toplantısı kesintisiz yaklaşık 4 saat sürdü. AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk‘un tek tek takdim ettiği 38 Milletvekili aday adayı ortalama 5’er dakikalık konuşma sürelerinde temayül yoklaması öncesi partili seçmenlere mesaj vermeye çalıştılar. Şalpazarı’ndaki tanıtım toplantısının ilk konuğu 7 Haziran 2015 Seçimleri’nde 5. sırada milletvekili adayı gösterilen Sağlık Bakanlığı eski Müsteşarı Prof. Dr. Nihat Tosun oldu. Sırasıyla; İbrahim Kul, Burhanettin Topsakal, Cevat Birinci, Serkan Piyale, Ömer Topaloğlu, Av. İbrahim Keskin, Dr. Yunus Karabela, Prof. Dr. İhsan Günaydın,…

Devamını Oku

Mehmet Kara’nın AK Parti İl Teşkilatı’ndaki görevleri belli oldu

AK Parti Trabzon 6. Olağan İl Kongresi’nin ardından Haydar Revi başkanlığındaki İl Teşkilatına seçilen yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımı yapıldı. Trabzon İl Yönetimi’nde yer alan Şalpazarılı İşadamı Mehmet Kara Vakfıkebir İlçe Teşkilatı’na koordinatör olarak görevlendirildi. Me-Ka İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kara ayrıca; Ekonomi İşleri Başkan Vekilliği görevinde bulunacak. Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Gümrük ve Ticaret İl Müdürlüğü ile Ticaret ve Sanayi Odası da Mehmet Kara‘nın sorumluluğuna verildi.  

Devamını Oku

Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen, Şalpazarı’nda ziyaret ve incelemelerde bulundu

Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen, bir yakınının cenazesi için geldiği memleketi Şalpazarı İlçesi’nden dönüşünde kısa ziyaret ve incelemelerde bulundu. Başkan Türkmen ilk olarak AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı görevine seçilen Zeki Çabuk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın da hazır bulunduğu ziyarette bir süre partililer ve vatandaşlarla sohbet eden Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen daha sonra beraberindekilerle birlikte Yüksekokul inşaatında incelemelerde bulundu. Başkan Türkmen inşaatı yürüten firma yetkililerinden çalışmalarla ilgili bilgiler aldıktan sonra, yapımına 1 buçuk yıl önce başlanan ve kendi adını taşıyan Şalpazarı Hilmi Türkmen Meslek Yüksekokulu inşaatının önümüzdeki Ramazan Bayramına tamamlanacağını…

Devamını Oku

AK Parti Trabzon İl Kongresi’ne Şalpazarı damgasını vurdu

25 Mart 2018 Pazar günü yapılan AK Parti Trabzon 6. İl Olağan Kongresi’ne,  tribündeki görselliği ile apayrı bir renk katan Şalpazarılılar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın da ilgisini çekti. Şalpazarı Ağasar yöresine özgü rengarenk giysileriyle kongre salonunda yer alan yüzlerce bayan, İl Kongresi’ne damgasını vurdu. AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, “İl Kongremize, bayanların yöresel giysilerle katılımlarını sağlayarak, bir farkındalık ortaya koyduk. Cumhurbaşkanımız kongredeki konuşmasının ardından saha kenarındaki engelleri aşarak bayanlarımızla birlikte fotoğraf çektirdi. Bu şimdiye kadar hiç görülmemiş bir olay” diye konuştu.

Devamını Oku

AK Parti Trabzon 6. Olağan Kongresi yapıldı

AK Parti Trabzon 6. Omağan İl Kongresi Hayri Gür Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bir çok bakanın katılımıyla yapıldı. Kongrede daha önce Şalpazarı İlçe Yönetiminde görev yapan Meka İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Mehmet Kara,  Haydar Revi‘nin yeni yönetim kurulu listesine girdi.

Devamını Oku

Kaymakam Beşikci, AK Parti İlçe Başkanı Çabuk’u ziyaret etti

Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, İlçe Başkanlığı görevine seçildikten sonra kendisini ziyarete gelen Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk‘u ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk,  Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Alp ve bazı yöneticilerle birlikte çay içip bir süre sohbet eden Kaymakam Murat Beşikci, yeni İlçe Başkanı’na, “Size görevinizde başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Devamını Oku

Zeki Çabuk: Birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz

AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı, mahalle başkanları ve muhtarların katılımıyla bugün bir istişare toplantısı düzenledi. Parti binasında düzenlenen toplantıya AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Şalpazarı Koordinatörü Mehmet Alp, İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Gençlik Kolları Başkanı Aydın Kuru ve Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz‘ın yanı sıra Belediye Meclisi Üyeleri, partililer ve bazı mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı’na açılacak olan Yüksek Okul konusunda yapılacak olan altyapı hazırlıklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Çabuk, Yüksek Okul konusunda önümüzdeki haftalarda Kaymakam başkanlığında bir toplantı düzenleyeceklerini söyledi. Şalpazarı’nda devam eden yatırımlarla ilgili bilgiler…

Devamını Oku

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk gazetecilere açıklamalarda bulundu

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk bugün İlçe binasında gazetecilere açıklamalarda bulundu. Günebakış Gazetesi’nden Aydın Gelleci ve Hasan Bahadır‘ın gündeme ait sorularını cevaplandıran Başkan Çabuk, “Biz kimseye laf yetiştirmeyeceğiz. Laf değil, iş üreteceğiz. İşimize bakacağız” diye konuştu. Şalpazarı’nın her alanda güçlü olduğunu ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, “İsteyip de alamayacağımız bir hizmet yok. Şalpazarı olarak çok güçlüyüz. Gücümüzü boş laflarla harcayamayız. Hep birlikte hizmete odaklanmalıyız. Şalpazarı için Belediye Başkanımız Refik Kurukız‘ın hizmet taleplerini karşılamak için her zamanki gibi elimizden geleni yapacağız” dedi. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı’nda, Afrin’deki Mehmetçiklerimize gönderilmek üzere…

Devamını Oku
1 2 3 20