Hacı Mehmet Metin’in cenazesi Kireç Mahallesi’nde toprağa verildi

Dün sabah tedavi kaldırıldığı Trabzon Fatih devlet Hastanesi’nde 85 yaşında vefat eden Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni Sinan Metin‘in babası Hacı Mehmet Metin bugün Şalpazarı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

6 çocuk babası Hacı Mehmet Metin Şalpazarı’nın ilk berberlerinden biriydi. Hacı Mehmet Metin bir süre Almanya’da çalıştıktan sonra 1979 yılında Şalpazarı Belediyesi’nin karşısında, “Cihan Pide Salonu” adıyla pidecilik yapmaya başlamıştı.

DSC_0883

Hacı Mehmet Metin‘in cenazesi, Şalpazarı Merkez Camii’ndeki öğle namazının ardından kılınan cenaze namazını müteakip Kireç Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedildi. Cenazeye; Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci ve Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın yanı sıra Öğretmen Sinan Metin‘in çok sayıda meslektaşı ve Milli Eğitim camiası da katıldı.

DSC_0898DSC_0919

Merhum Hacı Mehmet Metin‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

Son Dakika

7 Thoughts to “Hacı Mehmet Metin’in cenazesi Kireç Mahallesi’nde toprağa verildi”

 1. ismet yanık

  Merhum mehmet amcaya ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim.

 2. ÖMER ÖZCAN

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşaallah

 3. Mustafa Çolakoğlu

  Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın.

 4. Fikret GÖZETİR

  1994-2002 yılları arasında (eski) Şalpazarı Lisesinde birlikte görev yaptığım meslektaşım Sinan Metin hocamın babası H. Mehmet Metinin vefatını duydum çok üzüldüm. Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine ve özellikle Sinan Metin Hocama başsağlığı dileklerimi iletiyorum.

 5. NURŞEN DEMİR

  Hacı Mehmet amcaya Yüce Allah’tan rahmet dliyorum. Allah’ım Kederli ailesine sabırlar versin.

 6. Mustafa ATAMAN

  Şalpazarında tanıdığım değerli insanlardan biri olan Mehmet amcanın hakkın rahmetine kavuştuğunu öğrendim.Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.Sinan hocamın şahsında tüm sevenlerine sabırlar diliyorum.

 7. Recep coban

  Baba dostu mehmet amcaya yüce Allahtan rahmet kederli ailesine sabirlar diliyorum

Comments are closed.