• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

İstanbul’da Geyikli dayanışması

12 Kasım Pazar 2017 20:37

geyikli-dernegi

İsmet ŞENGÜL / İstanbul

Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin İstanbul Kirazlıtepe Yaşam Merkezi’nde düzenlediği geceye, TBMM Başkan Vekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi ile Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen‘in da aralarında bulunduğu yüzlerce davetli katıldı.

geyikli-protokol

Gecede Tuzla Belediye Başkan Yrd. Ahmet Çabuk, Sancaktepe Belediye Başkan Yrd. Rıfkı Bektaş, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Geyikli Belediyesi eski Başkanları Ahmet Yüksel Gülay ve Muzaffer Türkmen, Uzuntarla eski Belediye Başkanı Ali Şükrü Bayraktar ve ŞALFED Başkanı Semih Durmuş  ile Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Evren, Hamzaçebi ve Türkmen ile protokol masasında yer aldı.

WhatsApp-Image-2017-11-12-a geyikli dernek bsk

Geceye Umut Ayvaz ve Aytekin Gülay kemençeleriyle,  Yaylacı ve Cesi de türküleriyle renk kattılar. Geyikli Derneği’ne bina kazandırmak için davetlilerden yardım toplandı.

aytekin cesi umut

 

2.559 views

Yorumlar

Yazan : Murat USTA | Tarih : 15 Kasım Çarşamba 2017 15:53 // 15:53

Başta Birbirinden Kıymetli büyüklerim olmak üzere, Geyikli Beldesi Kültür Ve Sosyal Yardımlaşma Derneğinin Organizasyonuna Katkıda Bulunanlar ile, Derneğin Başkanlığını Yürüten 25. Yıllık Asker Arkadaşım Ali Evren Kardeşime Teşekkürlerimi Sunarım.Dernek Binasının da İnşallah, En Kısa Sürede Satın Alınması Dileğiyle.


Yorum Yaz

*
*
Yorumunuz: *

Lütfen yorumunuzu onaylayın