logo manset
ANA SAYFA  |  HABER ARŞİVİ  |  FORUM  |  BİZE ULAŞIN
ARAMA: Site İçerisinde İnternette   
Belediye dereye indi ! , Fren yerine gaza bastı! , Play-Off`a 3 puanla başladık , Vekil aday adayları cenazede , Şalpazarıspor'da gece mesaisi , H. İbrahim Kıran toprağa verildi , Sağlık Meslek Avrupa'ya uçtu , Nevruza kar yağdı ! , Başkent`ten sevindirici haber , Şehitlerimiz için sabah duası ,
 ABONE OLUN
 DERNEKLER
 DÜĞÜNLER
 EĞİTİM
 EKONOMİ
 GEYİKLİ
 GÜNCEL
 İLAN & REKLAM
 KONUT YAPI KOOPERATİFİ
 KÜLTÜR ve TURİZM
 SAĞLIK
 SİYASET
 SON DAKİKA
 SPOR
 ŞENLİKLER
 YAŞAM
 YEMEKLER
En Çok Okunanlar
Fren yerine gaza bastı!

Belediye dereye indi !

Yazar bulunmamaktadır Ana Sayfa > EĞİTİM > Haber Detay

Abdülkadir Uzun`un ziyaretçileri

Meslektaşları Akçaabat`a tayin olan eski Müdürleri Abdülkadir Uzun`u ziyaret ettiler

 

Arkadaşları Abdülkadir Uzun`u ziyaret etti


Geyikli İlköğretim Okulu Öğretmenleri, bir süre önce Akçaabat Derecik İlköğretim Okulu Müdürlüğü`ne atanan Abdülkadir Uzun`u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.


Akçaabat`a adeta çıkarma yapan Geyikli İlköğretim Okulu Öğretmenleri, Abdülkadir Uzun`un uzun yıllar Geyikli`de okul müdürlüğü görevinde bulunduğunu ve, Belde de bir çok hizletler yaptığını ve sevilen bir kişilik olduğunu ifade ederek, "Abdülkadir beyin gidişine çok üzüldük. Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Bundan böyle hizmetlerini Akçaabat`ta sürdürecek" dediler.


Geyikli İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Sinan Uzun, Okullarına yeni atanan Müdür Ali Kıran`ın Şalpazarılı olması ve Geyikli`ye tanıyor olmasının büyük bir avantaj olduğunu kaydetti. Uzun, yeni Okul Müdürü Ali Kıran ile okullarını her alanda daha üst sıralara taşıyacaklarını söyledi. (00.37)Haber Tarihi : 19.09.2010
Haber Editörü : Turgay İKİNCİ
Haber Kaynağı : YENİ ŞALPAZARI GAZETESİ

Bu habere puan verin
Bu haber 2159 kez okundu ve 71 puan aldı

Bu haberi tavsiye edin
Bu haberi arkadaşlarınıza tavsiye edin

Haberi Yorumla

ÇOK DEĞERLİ SAYGIDEGER MÜDÜRÜM ABDULKADİR UZUN BEY`E YENİ GÖREV YERİNDE ÜSTÜN BAŞARILAR DİLERİM ŞUNUDA BELİRTMELİYİMKİ SAYIN MÜDÜRÜM ŞALPAZARI VE GEYİKLİ BELDESİNE YAPMIŞ OLDUGU HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM YERİ ASLA KOLAY DOLMAYACAK BİR EGİTİMCİYİ MESAİ ARKADAŞLARI ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE UGURLAMIŞLAR VE ZİYARET ETMİŞLER ONLARADA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM
Yazan : ALİ KEMAL BEKTAŞ | Email : atisa@mynet.com

Beldemize büyük hizmetleri olan Sayın Abdulkadir hocama yeni görevinde üstün başarılar dilerim.Zaten başarılı bir idareciydi.Yeni görevindede başarılı olacağına güvenim tamdır. Saygılar.
Yazan : Keleş BAYRAKTAR | Email : kbayraktar@ktu.edu.tr

Yöremizde çok emeği ve başarılı çalışmaları olan sayın Abdul Kadir UZUN beye yeni görev yerinde başarılar,sağlık ve mutluluklar dilerim.Şalpazarı İlçe Yazı İşleri Müdürü
Yazan : Mustafa BEKTAŞ | Email : mbektas1959@mynet.com

Karanlık bir odada yanmakta olan bir mum düşünün.Karanlığa inat aydınlatmak için çevresini; erimek, yok olmak zorunda olsada, kendine biçilen görevinden taviz vermeden aydınlatmaya çalışır etrafını. Bilir ki ışığı aydınlık saçacaktır geleceğe, umutların ilk kıvılcımı olacaktır kendisi. Yetiştirdiğin her kardelen için teşekkürler hocam. Etrafına saçtığın dostluk tohumalarının hiç bitmemesi dileğiyle. İnşallah bir gün aynı mumlukta aynı odayı aydınlatmak için tekrar buluşuruz. Sana yazılacak düz cümleler benim sana olan sevgime yetmeyecekti. Saygılarımla..
Yazan : Sinan UZUN | Email : sinanuzun@e-kolay.net

Kadir hocam yeni görev yerinizde başarılar dilerim. İnşallah yollarımız bir gün kesişir yine birlikte görev yaparız.Saygılar.
Yazan : Erkan ERBAŞ | Email : erkanerbas@mynet.com

İlçemizde uzun yıllar başarı ile görev yapmış olan Abdulkadir Bey`in yeni görev yerinde huzurlu ve başarılı olmasını canı gönülden dilerim.İdarecilik mesleğini tam anlamıyla yerine getiren ve öğretmenleri ile bir aile ortamı yaratan müdürümüze ilcemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkürü borç bilirim.
Yazan : KADİR ÖZDEMİR | Email : anabedama@gmail.com

İlişkili Haberler
İlişkili haber bulunmamaktadır

ANA SAYFA  |  HABER ARŞİVİ  |  FORUM  |  BİZE ULAŞIN

Web Tasarım: Turgay İKİNCİ turgayikinci@hotmail.com -