logo

Ankara’da ağırlığımız artıyor

Ankara’da ağırlığımız artıyor

cengiz karaman

Bir süreden beri önce Düzce İl Göç İdaresi Müdürlüğü görevini yürüten hemşehrimiz Cengiz Karaman, Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İdari İşler Daire Başkanlığı görevine atandı.

Aslen Dorukkiriş Mahallemizden olup, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman‘ın da kardeşi olan Cengiz Karaman‘a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Cengiz Karaman kimdir ?

1977 yılında Trabzon’un Şalpazarı İlçesinde doğdu.

İlkokulu Dorukkiriş Köyü İlkokulunda, ortaokulu Vakfıkebir İmam Hatip Ortaokulunda bitirdi. Lise eğitiminin ilk 3 yılını Vakfıkebir İmam Hatip Lisesinde, son sınıfını ise Rize İmam Hatip Lisesinde 1996 yılında tamamladı. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu.

Çalışma hayatına 2002 yılında Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde başladı. Sırayla; Adilcevaz, Tatvan ve Sultanbeyli’de öğretmenlik yaptı. 2009 yılından itibaren sırayla; Sancaktepe ve Maltepe’de okul yöneticiliği yaptı. 2014 yılında Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Yüksek Lisansını tamamladı. Başarılı çalışmalarından dolayı Teşekkür Belgesi, Aylıkla Ödüllendirme, Başarı Belgesi ve Üstün Başarı Belgesi gibi çeşitli ödüller almıştır.

2014 yılında Üsküdar Belediyesinde Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak çalışmaya başladı.

İçişleri Bakanlığının 17.11.2015 tarihli atama kararıyla İl Göç İdaresi Müdürü olarak atandı.

7  Aralık 2015 tarihinden itibaren Düzce il Göç İdaresi Müdürü olarak çalışmakta olan Cengiz Karaman evli ve iki çocuk babasıdır.

Etiketler: » » »
Share
468 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?
#

Ankara’da ağırlığımız artıyor” için 3 Yorum

 1. Şefik TARHAN : diyor ki:

  Yeni Görevinizde Başarılar Dilerim.
  Yolunuz açık olsun.

 2. YAŞAR KARAMAN : diyor ki:

  Yeni görevinizde başarılar diler hayırlı olmasını niyaz ederim.

 3. Yayla GÜLAY : diyor ki:

  Cengiz beyi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.