logo

Ağakonağı Şenliği Cumartesi günü yapılacak

Ağakonağı Şenliği Cumartesi günü yapılacak

manemem

Şalpazarı Belediyesi’nin hazırladığı şenlik pankartında yer almayan Ağakonağı Şenliği 1 Ağustos Cumartesi günü yapılıyor. Üzümözü Vakfı Başkanı Gazi Cevat Özdemir, Ağakonağı Şenliği’nin Pazar günü yerine tarihinde ilk kez Cumartesi günü yapılması kararını, bazı sanatçıların programları nedeniyle aldıklarını söyledi.

Sis Dağı günü (Cumartesi) yapılacak olan Ağakonağı Şenliği dün Belediye hoperlöründen defalarca anons edilerek duyuruldu.

Şenlikte; Çayan Hüseyin, Yamaç, Serdar Kumaş, Yeşim civelek ve Batuhan Deniz sahne alacak.

Share
673 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?
#

Ağakonağı Şenliği Cumartesi günü yapılacak” için 3 Yorum

  1. mahmut demir : diyor ki:

    çok mu önemli yapılmasa olmaz mı şu dönemde

  2. çolak : diyor ki:

    bravo sizlere hertarafa afişler asın.reklamımız olsun.geri kalmasın.Allah ıslah etsin hepimizi.yürekler yanarken yapılanlar eğlenceler doymuyoruz.1 ağustosta Allah korusun söylemek bile istemiyorum ilçemize bir acı haber gelse ne yapardınız .sormak isterim sizlere .yürekler uzaklarda yanarken ağasarımız çok mu mutlu.onu anlıyorum.agasar denilince horon, horon denilince ağasar ilk akla gelen.hepinize bol eğlenceler.

  3. Sinan BULAN : diyor ki:

    hadi Kadırga Şenliğini, Sisdağı şenliğini yaptınız, Göllüalanı, Erkeksu Şenliğini saymıyorum, Türkiye’nin durumu ortada, birlik beraberliğin öne çıkması gereken bu günlerde bu tür eğlencenin iptal edilmesi gerekmiyormuydu, komşum yastayken ben neden eğleneyim, ne kadar eğlence, şenlik düşkünü olduk, yazık yazık yazık….