AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Topkara mahallelerdeki hacıları ziyaret etti

haci ziyareti

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Kutsal Topraklardan dönen hacıları mahallelerdeki evlerinde ziyaret etti.

haci-demir

Başkan Murat Topkara ilk olarak Turalıuşağı Mahallesi’ne giderek Emekli Öğretmen Hacı Mustafa Demir ve eşi Hacı Hadice Demir‘i ziyaret etti. İmamın Mustafa Demir eşi ve Öğretmen Kızı Hatice Demir ile birlikte Hacca gittiklerini söyledi.

DSC_0768

Buradan Ağırtaş Mahallesi’ne giden Başkan Topkara ilk olarak ağaç düşürmesi nedeniyle ayağından yaralanan Partisinin Yönetim Kurulu Üyesi İsa Esmer‘e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Daha sonra da Hacc’dan dönen İşadamı Erhan Kekeç‘in babası Hacı Mehmet Kekeç ve annesi Hacı İpek Kekeç‘i ziyaret etti. Kekeç Ailesiyle bir süre çay içip sohbet eden Topkara, Hacı Mehmet Kekeçoğlu ve Hacı Gülcan Kekeçoğlu‘nu da ziyaret etti.

DSC_0783DSC_0789

AK Parti Şalpazarı İlçe Bşakanı Murat Topkara günün son ziyaretini Geyikli Mahallesi’ne yaptı. Beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Karagöz ve Mustafa Bektaş ile birlikte Geyikli’de ilk olarak babası Ahmet Nuri Balta‘nın yerine Hacdan dönen okul arkadaşı Temel Balta‘yı, sonra da eşi Ayşe Gülay ve oğlu Ersin Gülay ile birlikte Hacc görevini yerine getiren Akif Gülay‘ı ziyaret etti.

DSC_0798 DSC_0800 DSC_0816 DSC_0820

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Topkara mahallelerdeki hacıları ziyaret etti

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: