logo

Arzu Çavuşoğlu’nun ağabeyi Tokat’ta trafik kazasında hayatını kaybetti

Arzu Çavuşoğlu’nun ağabeyi Tokat’ta trafik kazasında hayatını kaybetti

arzu cavusoglu

Şalpazarı İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde Gıda Teknikeri olarak görev yapan Arzu Çavuşoğlu Öztürk’ün ağabeyi Şenel Çavuşoğlu (51), dün akşam Tokat’ta özel otomobiliyle kaza geçirerek hayatını kaybetti,

4 çocuk babası Veteriner Hekim Şenel Çavuşoğlu’nun kamudan emekli olduktan sonra memleketi Tokat’ta kendi işini kurduğu ve iftar öncesi evine gitmek isterken Çamlıbel Beldesi’nda geçirdiği feci kaza sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

Vet. Hek. Şenel Çavuşoğlu’nun cenazesi bugün öğle namazından sonra Tokat’ta toprağa verildi. Merhum Şenel Çavuşoğlu’na Allah’tan rahmet,  kardeşi Arzu Çavuşoğlu Öztürk’e, Çavuşoğlu’nun Ailesi’ne ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Share
744 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?
#

Arzu Çavuşoğlu’nun ağabeyi Tokat’ta trafik kazasında hayatını kaybetti” için 3 Yorum

 1. Sami KAYAR : diyor ki:

  Sevgili ve saygı Şenel Çavuşoğlunun vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı Allah’tan rahmet, tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

 2. Osman ALAN : diyor ki:

  Merhum Şenel Çavuşoğlu’na Allah’tan rahmet, kardeşi Arzu Çavuşoğlu Öztürkoğlu nezdinde Çavuşoğlu ve Öztürkoğlu Aileleri’ne ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.
  Osman ALAN
  Şalpazarı Tapu Müdürlüğü eski personeli.

 3. Cevdet vargün : diyor ki:

  Saygıdeğer kardeşim ve candostum Şenel ÇAVUŞOĞLU’nun ani vefatı biz Karsli dostlarinı gerçekten çok üzmüştür bu mubarek gün ve geceler hürmetine kendisine cenebı mevladan Rahmet ve Mağfiret dilerken kederli ailesinede ALLAHtan sabri cemil ihsan etmesini niyaz ediyorum.