Bakan Süleyman Soylu: Kış sert geçiyor ama, bahar güzel gelecek

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

soyludan

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, Partisinin İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, İl Başkanı Haydar Revi, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı Hamamizade Kültür Merkezi’ndeki toplantıda bir konuşma yapan Bakan Süleyman Soylu, “Bahar güzel gelecek” dedi.

gumrukcuoglu gunnar

HABER VİDEOSU

[youtube F13dlHGIYPo]

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar’ın konuşmalarından sonra kürsüye gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu terörle mücadele konusunda şunları söyledi:

suleyman soylu

“Sözde ilk özyönetim ilan edilme çabası içinde olunan ilçe Varto İlçesiydi. Daha önce burayı ziyaret etmiştim.  Dün Muş’un Varto İlçesi’ni bir kez daha ziyaret ettim.Ordaki vatandaşlarımızla, esnafla, güvenlik kuvvetlerimizle muhabbet ettik. Bu Ülkenin demokratik gücünü hiç kimse eksiltemeyecek. Bu Ülkede milletimizin kardeşliğini hiç kimse ortadan kaldıramayacak. Kamu düzenini ortadan kaldırmaya yönelik çaba içinde olanlara karşı, Devletimizin ve Milletimizin gücünü ortaya koymaktan çekinmeyeceğimizi herkesin bilmesini isteriz.

Terörle, PKK ile terörün her türlü unsuruyla olan mücadelemiz kararlılıkla devam edecek. Kış sert geçiyor ama merak etmeyin bahar güzel gelecek. PKK’nın ve terör örgütlerinin ortaya koyduğu nifakı, bölücülüğü, baskıyı, şiddeti hazırladığımız 303 eylem planıyla terörün bittiği her İlçede yok edeceğiz.”

soylu topkara

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir