Belediye Başkanı Refik Kurukız Asker Gecesinde konuştu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

asker

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Yardımcısı Hasan Karabayır’ın oğlu Kağan Karabayır’ın Halı Sahadaki “Askere Uğurlama Gecesi”ne katıldı. Gecede bir konuşma yapan Refik Kurukız, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi aratmadı.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’nın da katıldığı “Uğurlama Gecesi”nde Yöresel Sanatçı Yeşim Civelek’in türküleri eşliğinde horonlar oynandı. Gecenin takı bölümünde sunucu Hasan Karadeniz mikrofonu Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a uzattı. Başkan Kurukız şöyle konuştu:

“Türk’ün, Ağasarlı’nın, Çepni’nin asker uğurlama töreni işte böyle olur. AK Partilisi, Milliyetçi Hareket Partilisi, CHP’lisi… İşte birlik, işte kardeşlik. Biz düğünümüzü, biz törenimizi, asker uğurlamamızı işte böyle yaparız. Bayrağa sevgi, ülkeye saygı. Hasan kardeşime diyorum ki ne mutlu sana. Bu vatana evlat gönderiyorsun hem de dolu dolu. Elinden her meziyet gelir. Bilgisayarı var, elektrik ustalığı var, su tesisatçılığından anlar, filası her şeyden anlar. Ama asıl anladığı göklere bayrak çeker. Çünkü Şalpazarı’ndaki  ayyıldızlı bayrakların tamamını Kağan kardeşim ve ekibi asmıştır.”

“Kağan’ın gidişi gibi dönüşü de muhteşem olacak, koçlarla kurbanlarla karşılanacak. Allah gidip-gelmeye, gelip dönmeye nasip etsin diyorum. Uğurlar olsun diyorum. Ne mutlu Türküm Diyene diyorum”

HABER VİDEOSU

[youtube nUUhsQo7EDw]

murat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir