Bizi unutmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0193 turgay

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle şahsımı bizzat telefonla arayarak, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutlayan Beşikdüzü Belediyesi eski Başkanı Ramis Uzun‘a, tebrik mesajı gönderen AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Av. Ayşe Sula Köseoğlu‘na, Trabzon Barosu Başkanı Av. Sibel Suiçmez‘e, Diş Hekimi Muhsin Küçük‘e, Sanatçı Yeşim Civelek‘e ve adını sayamadığımız okurlarımıza teşekkür ediyorum.

DSC_3941

Yağmur-çamur, gece-gündüz, kar-kış demeden yıllardır dürüst, tarafsız ve ilkeli bir habercilik yapıyorum.

Hiç bir menfaat gözetmediğim halde bu hizmetlerimizi sürdürürken kimi zaman ‘doğruların yazılmasından rahatsız olan çevreler’in kışkırtmalarıyla haddini bilmeden bize çamur atanlar oldu.  Bizim ne kadar ağır bir sorumluluk üstlendiğimizi ve bunun bilinciyle hareket ettiğimizi bilen okurlarımız bu çevrelere bizden daha çok tepki gösterdi.

Bugüne kadar hiç yalan haber yazmadık. Başımız dik, alnımız ak, yüzümüz pak.

Medya sektörünün her alanında Şalpazarı için hizmet vermiş, “Ağasar’ı ve Kültürünü” marka haline getirmiş bir basın mensubu olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bize güvenmenizi istiyoruz.

 

Turgay İKİNCİ

Yeni ŞALPAZARI Gazetesi

Sahibi ve Genel Yayın Sorumlusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 11 Ocak 2018, 02:27

    Teşekkürler emekleriniz için.

  2. 11 Ocak 2018, 10:31

    başarılarının devamını diliyorum şalpazarının sesi kulağı olduğunuz için minnetarız.

  3. 13 Ocak 2018, 13:25

    Uzun yıllardır Şalpazarı Gazetesi,Yeni Şalpazarı internet gazeteciliği.Bütün Şalpazarlıların gözü,sesi, kulağı oldu.Turgay abi Şalpazarı’na yapmış olduğun tarafsız ve aydınlatıcı bilgiler için teşekkür eder,Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlarım.