logo

Bizi unutmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz

Bizi unutmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz

DSC_0193 turgay

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle şahsımı bizzat telefonla arayarak, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutlayan Beşikdüzü Belediyesi eski Başkanı Ramis Uzun‘a, tebrik mesajı gönderen AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Av. Ayşe Sula Köseoğlu‘na, Trabzon Barosu Başkanı Av. Sibel Suiçmez‘e, Diş Hekimi Muhsin Küçük‘e, Sanatçı Yeşim Civelek‘e ve adını sayamadığımız okurlarımıza teşekkür ediyorum.

DSC_3941

Yağmur-çamur, gece-gündüz, kar-kış demeden yıllardır dürüst, tarafsız ve ilkeli bir habercilik yapıyorum.

Hiç bir menfaat gözetmediğim halde bu hizmetlerimizi sürdürürken kimi zaman ‘doğruların yazılmasından rahatsız olan çevreler’in kışkırtmalarıyla haddini bilmeden bize çamur atanlar oldu.  Bizim ne kadar ağır bir sorumluluk üstlendiğimizi ve bunun bilinciyle hareket ettiğimizi bilen okurlarımız bu çevrelere bizden daha çok tepki gösterdi.

Bugüne kadar hiç yalan haber yazmadık. Başımız dik, alnımız ak, yüzümüz pak.

Medya sektörünün her alanında Şalpazarı için hizmet vermiş, “Ağasar’ı ve Kültürünü” marka haline getirmiş bir basın mensubu olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bize güvenmenizi istiyoruz.

 

Turgay İKİNCİ

Yeni ŞALPAZARI Gazetesi

Sahibi ve Genel Yayın Sorumlusu

Etiketler: » » » » » » »
Share
710 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?
#

Bizi unutmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz” için 4 Yorum

  1. Emre Öztürk : diyor ki:

    Teşekkürler emekleriniz için.

  2. Turgay bey dünü kaçırdık veya günü hatırlayamadık geçmiş olsa da “Çalışan Gazeteciler Günü`nüzü” en içten dileklerimle kutlar, bizi bilgilendirmek adına yapmış ve yapacak olduğunuz öz veriden dolayı tebrik ediyorum.İyi çalışmalar

  3. ibrahim topal : diyor ki:

    başarılarının devamını diliyorum şalpazarının sesi kulağı olduğunuz için minnetarız.

  4. Kürşat Karaca : diyor ki:

    Uzun yıllardır Şalpazarı Gazetesi,Yeni Şalpazarı internet gazeteciliği.Bütün Şalpazarlıların gözü,sesi, kulağı oldu.Turgay abi Şalpazarı’na yapmış olduğun tarafsız ve aydınlatıcı bilgiler için teşekkür eder,Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlarım.