E. Polis Memuru Gökden Bayraktar Geyikli Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı

featured

Kalp sorunu nedeniyle bir süreden beri Trabzon’da tedavi gördüğü özel bir hastanede dün yaşamını kaybeden Emekli Polis Gökden Bayraktar‘ın cenazesi bugün Geyikli Mahallesi’nde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Samsun, Görele ve Giresun’da görev yapan ve Görele İlçe Emniyet Müdürlüğü emrinde görevliyken yaklaşık 11 ay önce emekliye ayrılan Gökden Bayraktar 2 çocuk babası olup, henüz 52 yaşındaydı.

Küçük yaşta babasını kaybederek yetim kalan Gökden Bayraktar‘ı büyüterek hayata hazırlayan teyzesi Gülüzar ile annesi Melahat Özen ve yakınları genç yaşta hayatını kaybeden polis memurunun tabutu başında gözyaşı döktüler.

Yurt dışında işçi olarak çalışan Uğur Bayraktar‘ın kardeşi olan Emekli Polis Gökden Bayraktar için Geyikli Gültepe Camii’ndeki ikindi namazından sonra Konakyanı’nda kılınan cenaze namazında; Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özendi, Beşikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Kamuran Kahyaoğlu, Görele İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurları, CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran ve Ortahisar Belediye Başkan V. Ahmet Yüksel Gülay‘ın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi saf tuttu.

Emekli Polis Memuru Gökden Bayraktar‘ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Konakyanı Mezarlığı’na defnedildi.

Merhum Polis Memuru Gökden Bayraktar‘a Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına ve meslektaşlarına da başsağlığı ve sabır diliyoruz.

 

E. Polis Memuru Gökden Bayraktar Geyikli Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir