Gültepe Mahallesi eski Muhtarı Geyikli’de toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

geyimli

Bir buçuk aydır kanser teşhisiyle tedavi gördüğü Trabzon KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde dün öğle saatlerinde vefat eden Geyikli – Gültepe Mahallesi eski Muhtarı Ali Özgül‘ün cenazesi bugün gözyaşları arasında toprağa verildi.

Geyikli Köyünün belde olup 3 mahalleye bölünmesinden sonra Gültepe Mahallesi’nin ilk muhtarı olan Ali Özgül Almanya emeklisiydi. Uzun yıllar Geyikli Tarım Kredi Kooperatifi Yöneticiliği de yapan Ali Özgül, Şalpazarı Kireç Tarım Kredi Kooperatifi’nin de yönetim kurulu üyesiydi. Ali Özgül hastaneye yatana kadar bir dönem muhtarlığını yaptığı Gültepe’de bakkal işletiyordu.  75 yaşında vefat eden Ali Özgül 6 çocuk babasıydı.

DSC_0358

Özendi, dayısının cenazesine başkan vekili olarak katıldı

Ali Özgül‘ün cenazesi, bugün Gültepe Camii’ndeki öğle namazından sonra okul bahçesinde kılınan cenaze namazını müteakip aile kabristanlığına defnedildi. Cenazeye; KTÜ Genel Sekreteri Mehmet Karabayır, Şalpazarı Belediye Başkan Vekili Mustafa Özendi, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, Şalpazarı Belediyesi Başkan Yrd. Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz, Geyikli Belediyesi eski başkanları Ahmet Yüksel Gülay ve Muzaffer Türkmen de katıldı.

Geyikli’nin sevilen siması merhum Ali Özgül‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir