Gurbetçi Şükrü Aktaş Düzköy Mahallesi’nde dualarla ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaz tatilini geçirdiği Şalpazarı’ndan Hollanda’ya dönerken, Ankara ili sınırları içinde geçen Salı sabah saatlerinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden hayırsever gurbetçi Şükrü Aktaş (51) Düzköy Mahallesi’nde gözyaşları ve dualarla ebediyete uğurlandı.

Şalpazarı’nda 7’den 70’e herkesin tanıdığı ve çok sevdiği yardımsever insan Şükrü Aktaş’ın cenazesi uçakla Ankara’dan getirilerek Düzköy’de toprağa verildi. Şükrü Aktaş için Düzköy Mahallesi Merkez Camii önünde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazına ailesi ve yakınlarının yanı sıra: AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, Şalpazarı Kaymakamı Zekeriya Murat Şahan, Belediye Başkanı Refik Kurukız, MHP İlçe Başkanlığı görevine yeni atanan Mustafa Koç, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz, mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve Avrupa’da çalışan gurbetçilerin de aralarında bulunduğu yüzlerce vatandaş katıldı.

Şalpazarı İlçe Müftüsü Hüseyin Hacıfettahoğlu’nun da katıldığı cenaze namazının ardından 6 çocuk babası Şükrü Aktaş’ın cenazesi Mahalle Kabristanlığına defnedildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir