J. Uzm. Çvş. Kamil Kılıç Gökçeköy’de son yolculuğuna uğurlandı

featured

Dün sabah saatlerinde görev yaptığı Bitlis’in tatvan İlçesi yakınlarında bir otomobilin içinde silahla vurulmuş halde ölü olarak bulunan J. Uzm. Çvş. Kamil Kılıç‘ın cenazesi bugün Gökçeköy Mahallesi Karadere’deki aile kabristanlığına defnedildi.

25 yaşındaki gencin ölüm nedeni esrarını korurken, cenazesi bugün öğle saatlerinde Bitlis Belediyesi’ne ait cenaze aracıyla Gökçeköy’e getirildi. Cenaze namazı, havanın yağma ihtimali nedeniyle ikindi vakti öncesinde kılındı. Cenazeye Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Şalpazarı Belediye Başkan V. Erdal Kumaş, İlçe Emniyet Amiri V. Soner Dinler, Trabzon İl ve Şalpazarı İlçe J. K.lığı personeli, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz‘ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Şalpazarı İlçe Müftüsü Hüseyin Hacıfettahoğlu‘nun kıldırdığı cenaze namazından sonra silah arkadaşlarının omuzlarında taşınan cenaze aile kabristanlığına defnedildi. Burada yapılan dualardan sonra askerin tabutunun önünde taşınan fotoğrafı ve Türk Bayrağı Kaymakam Murat Beşikci tarafından babası Selahattin Kılıç‘a teslim edildi.

J. Uzm. Çvş. Kamil Kılıç Gökçeköy’de son yolculuğuna uğurlandı

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: