• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Mehmet Atalay Şalpazarı’nın yaylalarını gezdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

atalayay

Gençlik – Spor ve Basın İlan Kurumu eski Genel Müdürü 25. dönem AK Parti Trabzon milletvekili Aday Adayı Mehmet Atalay bugün Şalpazarı’na sürpriz bir ziyarette bulundu.

Önce AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara’yı ziyaret eden Atalay, 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak Genel Seçimlerle ilgili Partililerle bir süre sohbet etti.

atalatopkatalatopkr

25 Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mehemet Atalay, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara’ya Şalpazarı’ndaki seçim çalışmalarında kendisine görev verilmesi halinde buna seve seve katılacağını ifade etti.  Görüşmede AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, 7 Haziran Seçimleri öncesinde olduğu gibi, Mehmet Atalay’a; Şalpazarı yöresinin ekonomik bakımdan kalkınmasının yayla turizmine bağlı olduğunu aktararak, bölgeye yatırım yapılması için katkı sağlamasını istedi. Eski Genel Müdür Mehmet Atalay da, Sis Dağı, Erikbeli ve Kadırga yaylalarında incelemelerde bulunacağını ve işadamlarının yaylalarımızda yatırım yapması için elinden geleni yapacağını söyledi.

atalaysis

Basın İlan Kurumu eski Genel Müdürü Mehmet Atalay daha sonra beraberindekilerle birlikte yayla turu yapmak üzere Partililer tarafından uğurlandı. Sis Dağı ve Erikbeli yaylalarını gezip incelemelerde bulunduktan sonra gezisinin son durağı olan Kadırga yaylasından AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’yı telefonla arayan Mehmet Atalay, “Hava çok güzeldi. Sis Dağı’nı, Erikbeli’ni ve Kadırga’yı her tarafı tamamen görme imkanı buldum. Sis Dağı’nı çok beğendim. Yatırımcıların buraya mutlaka turizm yatırımı yapmaları lazım” dedi.

atalaykadırga

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir