Mehmet Yılmaz ile Metin Çavuşoğlu Şalpazarı Belediyesi’ne veda etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Belediyesi’nde uzunca bir süreden beri operatör ve şoför olarak çalışan Mehmet Yılmaz ve Metin Çavuşoğlu emekliye ayrıldı. Emekliye ayrılan iki personele Belediye Meclisi toplantısında hizmetleri anısına plaketler ve çeşitli hediyeler verildi.

1998 yılı başında Şalpazarı Belediyesi’nde operatör olarak çalışlaya başlayan Mehmet (Muhammet) Yılmaz, 22 yıl 3 aylık hizmeti sonunda 15 Haziran 2020 tarihi itibariyle kamu hizmetini noktaladı. 52 yaşında emekli olan 2 çocuk babası Mehmet Yılmaz‘a plaketini Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla Ataman verdi.

Kürtün Belediyesi’nde grayder ve kepçe operatörü olarak çalıştıktan sonra 2003 yılında Geyikli Belde Belediyesi’ne transfer olan Metin Çavuşoğlu da, Belde Belediyesi’nin kapanması sonucu 2014 yılından beri Şalpazarı Belediyesi emrinde görev yapıyordu. 14 Nisan 2020 tarihinde 52 yaşında emekliye ayrılan 3 çocuk babası Metin Çavuşoğlu‘na da plaketi Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Metin Günay tarafından verildi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, emekliye ayrılan Mehmet Yılmaz ve Metin Çavuşoğlu’na hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek çeşitli hediyeler verdi. Yorucu bir hizmet döneminden sonra genç yaşlarda emekliye ayrılan iki operatör, mesleklerini özel sektörde veya kamuda sürdürmek istiyor.

Mehmet Yılmaz ve Metin Çavuşoğlu‘na emeklilik yaşamlarında sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir