Refik Kurukız 8 buçuk yılda yaptığı hizmetleri anlattı

featured

30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na seçilen ve 31 Mart 2019 mahalli seçimlerini de kazanarak görevini aralıksız yaklaşık 8 buçuk yıldır sürdüren Refik Kurukız bu akşam düzenlediği basın toplantısında bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetlerini anlattı.

Şalpazarı Belediyesi başkanlık makamında düzenlenen toplantıya, Vakfıkebir ve Trabzon’dan da medya mensupları katıldı. Slayt sunumu ile semt sahalarından dere ıslahına, belediye hizmet binasından çevre yoluna, meslek yüksekokulundan bina güzelleştirmelerine, fitnes salonundan yakında ihalesi yapılan “DevletBahçesi” ne kadar hizmetlerini bir bir sıralayan Refik Kurukız medya mensuplarından tam not aldı.

Bir bayan gazeteci Başkan Kurukız‘a, “Sayın başkanım. Ben Trabzon’da 10 yıllık gazeteciyim. Bugüne kadar sayısız  basın toplantısına katıldım. Hep proje anlattılar. Yapacağız, edeceğiz dediler. Ancak ben burada görüyorum ki, siz bize şunu yapacağız, bunu yapacağız demiyorsunuz. Yaptıklarınızı anlatıyorsunuz. Vatandaş bunu nasıl karşılıyor bilmem ama ben gerçekten bu gözlemimi size anlatmazsam haksızlık etmiş olurum diye düşündüm” diyerek, övgüsünü dile getirdi.

Toplantı öncesi gazetecilere yemek veren Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, basın toplantısı sonrası medya mensuplarını belediye binası bahçesinde çay içirerek uğurladı.

Refik Kurukız 8 buçuk yılda yaptığı hizmetleri anlattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir