ŞALFED Başkanı Semih Durmuş güven tazeledi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

salfed-kongresi

ŞALFED 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün İstanbul Kartal’da İşadamı hemşehrimiz Erhan Kekeç’in sahibi bulunduğu Royal Vip Düğün Salonu’nda yapıldı.

Saat 10.00 da başlayan Kongrede Köksal Durmuş ile mevcut Başkan Semih Durmuş, ŞALFED Başkanlığı için yarıştı. Kongrede 268 delegeden 230 ‘u hazır bulundu. Saat 15.00’te açılan sandıktan Semih Durmuş’a 138, Köksal Durmuş’a da 87 oy çıktı. Bu sonuçla Semih Durmuş 2. defa ŞALFED Başkanlığına seçildi.

salf2ed-kongre

Kongrede sonuçların ilan edilmesinden sonra bir teşekkür konuşması yapan Şalpazarı Dernekler Federasyonu (ŞALFED) Başkanı Semih Durmuş şunları söyledi:

“Havasıyla,suyuyla,doğasıyla ve insanıyla kültür kokan,samimiyet kokan,birlik,beraberlik timsali,iklimi sert insanı mert Şalpazarı’nın siz değerli insanları,kıymetli kardeşlerim; Federasyonumuzun 6.Olağan kongresini bugün sizlerin muazzam katılımı ve desteği ile nihayete erdirmiş bulunuyoruz. Sizlerin teveccühü ve desteği ile Şalpazarı Dernekler Federasyonuna ben ve yönetimim 3 yıl süre ile tekrar seçilmiş bulunmaktadır.

salfed2

Kurucu genel başkanımızın,geçmiş dönem Federasyon başkan ve yöneticilerimizin Şalpazarı aşkı ile ter akıttığı,emek ve hizmet verdiği Federasyonumuza tekrar hizmet verecek olmamdan büyük mutluluk,büyük bir onur duyuyorum.Kuruluşundan bu yana Federasyonumuza hizmette bulunan tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerimize de selam ediyorum. Ve diyorum ki, bugün bu seçimde yenilen yoktur, bu seçimde Şalpazarı kazanmıştır, insanımız kazanmıştır, hiç kimse yenilmemiştir aksine kardeşliğimiz kazanmıştır. Seçim çalışmaları boyunca bizleri yalnız bırakmayan, bizlere gönül veren dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Bütün hemşehrilerimiz emin ve müsterih olsunlar, seçim sürecinde bizlere verdikleri mesaj önümüzdeki 3 yılda yönetime yansıyacaktır. Delegelerimizin bizlere gösterdiği teveccühün ve omuzlarımıza yüklediği yükün farkındayız.

salfed-2

Bilinsin ki önümüzdeki 3 yıl omuzlarımıza aldığımız sorumluluğu bütün hemşehrilerimize karşı bir an dahi ayrım yapmadan yerine getireceğiz, herkesi kucaklayacağız. Olağan genel kurulumuzda değerli arkadaşımız Köksal Durmuş da aday olmuştu, seviyeli ve büyük bir olgunluk içerisinde geçen seçimde Köksal Durmuş arkadaşımızın da önemli derecede katkıları oldu, bu vesile ile Köksal Durmuş arkadaşıma da teşekkür ediyorum.

salfed-kongre

Bundan sonra birlik ve bütünlük içerisinde hiçbir ayırım gözetmeksizin sizlere hizmetlerin en güzelini sunmaya çalışacağız. Bugünkü genel kurulda büyük bir sorumluluk örneği göstererek seçime önemli oranda katılım sağlayan, bana ve kurullarımdaki diğer arkadaşlarıma teveccüh göstererek bizleri Federasyon başkanlığına ve yönetime getiren bütün delegelerimize,dernek başkanlarımıza,kurucu üyelerimize,yine yoğun gündemlerine rağmen genel kurulumuza iştirak ederek bizlere yapmış olduğu konuşmada Federasyonumuza mekan temini ve öğrenci bursu konusunda destek sözünü veren, Bir Ulu Rüyâyı Görenler Şehri Üsküdarın belediye başkanı Sayın Av.Hilmi Türkmen’e,Bizleri hiçbir platformda yalnız bırakmayan,genel kurulumuzda yanımızda olan Şalpazarı Belediye Başkanı Sayın Refik Kurukız’a,varlığı ile bizlere güven,başarıları ile onur veren Tuzla Bld. Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet Çabuk’a,Divan başkanlığımızı da yapan Şalpazarı Belediyesi geçmiş dönem başkanlarımızdan Sayın Mehmet Muhcuya, bizlere mekanını açan değerli iş adamımız ve Mhp il başkan yardımcımız Sayın Erhan Kekeç’e,Sündüzoğlu İnşaat sahibi,eski Geyikli Beld. Başkanı Sayın Ahmet Yüksel Gülay’a,Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hemşirelik Fak.Sekreteri Sayın Hüseyin Türkmen’e,Federasyon kurucu başkanımız Sayın Harun Özdemir’e,Dernekler Birliği Başkanlığımızı yapmış,divan heyetimizde de görev yapan işadamımız Sayın Ömer Karadeniz’e,geçmiş dönem Federasyon başkanlarımızdan,büyükşehir meclis üyemiz Sayın Muzaffer Bayraktar’a,Çekmeköy Beld. ruhsat müdürümüz Sayın Aydın Türkmen’e, moderatörlüğümüzü yapan sayın Erol Yanık başkanımıza,divanda ve sandık başında görev yapan tüm arkadaşlarımıza, seçim sürecince manevi desteklerini esirgemeyen bütün dost ve arkadaşlarıma yönetim, denetim kurulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Seçim süresince kalbini kırdığımız, istemeden incittiğimiz arkadaşlarımız varsa onlardan da helallik istiyorum. Federasyon başkanlığına aday olan Köksal Durmuşa ve yönetim kurulu adaylarına tekrar teşekkür ediyor,bugünden sonra herkesin kazananın Şalpazarı olduğu bilinciyle hareket etmelerini bekliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun, yolumuz, bahtımız açık olsun, her şey Şalpazarı için, her şey birlik için, her şey beraberlik için, her şey kardeşlik için..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 24 Ekim 2016, 11:15

    ŞALFED Başkanlığını yeniden kazanan sayın Semih DURMUŞ beyi tebrik ederim