Şalpazarı’nda ilk Futsal Şampiyonu ÇPAL oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

futsal-cpal

Şalpazarı’nda ilk kez düzenlenen Salon Futbol Turnuvası (FUTSAL)’da Şalpazarı Çok Programlı Anadolu Lisesi (ÇPAL) takımı şampiyon oldu.

Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği, ‘Futsal Turnuvası’ tamamlandı. Turnuvanın finalinde Şalpazarı ÇPAL ve Şalpazarı Atatürk Oratokulu takımları karşı karşıya geldi.

futsal1  futsal2

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Birol Köse‘nin yanı sıra ÇPAL Müdürü Kemal Türkmen ve bazı öğretmenlerle az sayıda seyircinin de izlediği ve ilk devresi ÇPAL’in 8-5 üstünlüğü ile sonuçlanan final maçında Şalpazarı ÇPAL rakibini 12-7 mağlup etti.

VİDEO

[youtube JR3kxqPyqYc]

futsal-karacoban

Turnuva sonunda bir konuşma yapan Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Birol Köse, 24 Kasım Öğretmenler Günü anısına düzenledikleri bu sportif etkinliğe iştirak eden tüm takımlara ve başta İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ahmet Karaçoban olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

futsal-sukru-hoca

Şampiyon Şalpazarı ÇPAL takımı oyuncularına madalyalarını ve kupasını AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, ikinci olan Şalpazarı Atatürk Ortaokulu’na ise İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ahmet Karaçoban verdi.

futsal-iki-takim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir