logo

Şehit Polis Mahmut Bilgin Ankara’da toprağa verildi

Şehit Polis Mahmut Bilgin Ankara’da toprağa verildi

sehit mahmut bilgin

Şırnak’ın İdil ilçesinde zırhlı aracın geçişi sırasında PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen 3 polisten Mahmut Bilgin’in cenazesi, Ankara’nın Beypazarı Fatih Camii’nde öğle namazını müteakiben binlerce kişinin katıldığı cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

muhammet balta sehit cenazesi

Beypazarı’nda Trafik Polisi olarak görev yapan Vakfıkebirli Yusuf Bilgin’in oğlu olan şehit polis Mahmut Bilgin’in cenazesine;  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, eski Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Emrullah İşler,  Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Av. Salih Cora ile Vakıfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta da katıldı.

Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm Türkiye’ye de başsağlığı diliyoruz.

mahmut bilgin sehit oldu

Share
1886 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?
#

Şehit Polis Mahmut Bilgin Ankara’da toprağa verildi” için 1 yorum

  1. Mehmet AKGÜN : diyor ki:

    Mekanın cennet olsun kardeşim Resulullah Sallallahu aleyhi vesellem efendimiz yoldaşın olsun. Rabb’im kederli ailene sabırlar versin.Aileni ve cümle ümmeti Muhammed’i efendimizin şefaatine,sen ve diğer şehitlerimizin şefaatine nail etsin. Yüce mevlamUğruna canını feda ettiğin islam sancağının yegane vatanı olan ülkemizi bu kalleş menfur hıyanet dolu belalardan korusun inşaallah