• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Süleyman Soylu AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı’nı kutladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

soyy

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu;  7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde Trabzon’un batı yakasında en yüksek oy oranını elde eden Şalpazarı AK Parti İlçe Teşkilatını kutladı. Seçimden sonra gittiği Ankara’dan Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’yı arayan Genel Başkan Yardımcısı Soylu; “Şalpazarı’nda büyük bir başarı elde ettiniz. Gözlerinizden öpüyorum.  Tüm İlçe Teşkilat mensuplarını kutluyorum” dedi. Süleyman Soylu ile bir arada bulunan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan da, Partisinin Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’yı tebrik etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, önümüzdeki günlerde teşekkür ziyareti için Şalpazarı’na geleceğini de kaydetti.

soylulu

Öte yandan AK Parti Trabzon Milletvekili seçilen Muhammet Balta, Av. Ayşe Sula Köseoğlu ve Dr Adnan Günnar ile, Milletvekili Adayları; Prof. Dr. Nihat Tosun ile Av. Salih Cora da, seçimlerdeki başarılarından dolayı AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’yı arayarak tebrik ettiler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 13 Haziran 2015, 09:34

    Sayın Soylu AK Parti İlçe başkanına, başkan köyünden AK Partiye kaç oy çıktı diye sordumu.Bu başarı da İlçe yönetiminin zerre kadar katkısı olmadığını düşünüyorum.Çünkü dayatma ile gelen bir başkan ve yönetimden bir başarı beklenmez.O kadar başarılıydı niye seçim ile gelmedi brilerinin dayaması ile geldi.Türkiye genelinde de bu tür dayatmalardan dolayı ve ben her şeyi iyi bilirim diye millet AK Partiyi iktidardan indirdi.Söz milletin deyipte milleti dinlememezlik olmaz.Keşke böyle olmasaydı ama bazen hak edene hakkını vermek gerekiyor.