Teşekkür ediyoruz

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

tututu

Bugün “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”.

Yağmur-çamur, gece-gündüz, kar, kış demeden yıllardır kamu hizmeti yapıyoruz. Dürüst, tarafsız ve ilkeli bir habercilik yapıyoruz. Hiç bir menfeat gözetmediğimiz halde bu hizmetlerimizi sürdürürken, sık sık adice suçlamalara maruz kalıyoruz. Gerçeği bilmeyen ve doğruyu kendi doğrusu sanan bu zihniyetteki insanları Allah’a havale ediyoruz.

Bugün geldiğimiz nokta şudur: Başımız dik, alnımız ak, yüzümüz pak. Buradan bir kez daha sizlere sesleniyorum. Bugüne kadar hiç yalan haber yazmadık. Doğruyu kabullenemeyenler ve gerçeği gizlememizi bekleyenler için yapacağımız bir şey yok.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bize güvenmenizi istiyoruz.

Medya sektörünün her alanında Şalpazarı için hizmet vermiş, “Ağasar Kültürünü” marka haline getirmiş bir basın mensubu olarak “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” müzü telefonla arayarak veya mesaj göndererek tebrik eden;

Başta İlçemiz Kaymakamı Cafer SÖNMEZ olmak üzere,  Trabzon Milletvekillerimize,  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU‘na ve Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin GENÇ‘e, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat TOPKARA‘ya, bizi hiç unutmayan Beşikdüzü Belediyesi eski Başkanı Ramis UZUN‘a, İşadamı Nurettin ATAMAN‘a, meslektaşlarıma ve çok değerli okurlarımıza teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Turgay İKİNCİ

Yeni ŞALPAZARI Gazetesi

Sahibi ve Genel Yayın Sorumlusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum

 1. 10 Ocak 2016, 22:50

  10 ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutlar; sahibi bulunduğunuz Yeni Şalpazarı Gazetesi nin doğru ve ilkeli yayınlarının artarak devamını bekleriz.

 2. 11 Ocak 2016, 08:27

  Gününüz Kutlu Olsun

 3. 11 Ocak 2016, 08:52

  Sayın Turgay İKİNCİ
  ” 10 OCAK Çalışan Gazeteciler Günü ” nüzü kutlarım. Şalpazarımızın Gurbetteki gözü, kulağı, ve kalbi olma yolundaki gayretli çalışmalarınızı takip ediyor ve takdir ediyorum.
  Bundan sonraki çalışmlarınızın aynı çizgide başarılı bir şekilde devam etmesini temenni ediyorum.
  Saygılarımla.
  Yüksel UÇAR
  TEKİRDAĞ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

 4. 11 Ocak 2016, 12:03

  Sayın Turgay Bey; yıllardır dürüst!… tarafsız!… ve ilkeli!… habercilik anlayışına gazeteci olarak katkıda(!) bulunduğunuzdan ötürü gazeteciler gününüzü tebrik ediyorum.

 5. 12 Ocak 2016, 10:47

  Gününüzü geç olsa da tebrik ederim Turgay bey.Yükünüz ağır fakat bu yükü iyi götürüyorsunuz.Şalpazarı’nın dışa açılan penceresi gibisiniz.Tebrikler.

 6. 12 Ocak 2016, 15:44

  TURGAY BEY ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN SELAMLAR