Trabzon Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı Şalpazarı’nda yapıldı

davut

Trabzon Büyükşehir Belediyesi encümen toplantısını Şalpazarı İlçesinde yaptı. Şalpazarı Kaymakamlığı Toplantı Salonu’ndaki toplantıya; Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Davut Çakır’ın yanı sıra; Trabzon Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Süleyman Aydın, Fen İşleri Daire Başkanı Ekrem Aktaş ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Türker’in yanı sıra; Fatih Yılmaz, Havva Gümüş, Eyüp Yavuz, Mehmet Öztürk ve İsmail Hakkı Sivas adlı Encümen Üyeleri katıldı.

Yaklaşık 45 dakika kadar süren toplantının ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Davut Çakır, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz ve beraberindekilerle birlikte önce Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez’i, ardından da Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı makamında ziyaret ettiler.

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz daha sonra  Genel Sekreter Davut Çakır ve beraberindekilere Doğancı’da bir yemek verdi. Genel Sekreter Davut Çakır, Şalpazarı’ndaki yolların stabilize bakımıyla ilgili konkosör kurulması için incelemelerde bulundu. Sayvançatak’taki okulun çevre düzenlemesi ve tadilatıyla ilgili talepleri de yerinde inceleyen Büyükşehir Genel Sekreteri Çakır, “Yeşil Yol” kapsamında Tonya – Kadırga arasındaki betonlamayı incelemek üzere Şıhkıranı’ndan uğurlandı.

HABER VİDEOSU

[youtube 0kxYFRD2hfc]

   

   

   

 

Exit mobile version