Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayrullah Ozan Çetiner, Şalpazarı’nda ziyaret ve incelemelerde bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu ay başında Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Hayrullah Ozan Çetiner, Şalpazarı’na gelerek kurumuna bağlı tesislerde incelemeler yaptı ardından Şalpazarı Belediyesi ve Şalpazarı Kaymakamı Zekeriya Murat Şahan‘ı ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayrullah Ozan Çetiner, Sayvançatak, Kabasakal ve Düzköy semt sahalarında incelemelerde bulunduktan sonra önce Şalpazarı Belediye Başkan V. Gazi Erdal Kumaş‘ı ziyaret etti. Başkan V. Kumaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Çetiner‘e bir kavanoz Ağasar Balı hediye etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayrullah Ozan Çetiner daha sonra Belediye Başkan V. Gazi Erdal Kumaş ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban ile birlikte Belediye binasının üst katındaki Gençlik Merkezi’ne çıkarak burada incelemelerde bulundu.

Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayrullah Ozan Çetiner, Trabzon Üniversitesi Şalpazarı MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Harun Kahveci, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban ile birlikte Şalpazarı Kaymakamı Zekeriya Murat Şahan‘ı da makamında ziyaret etti. Kaymakam Şahan, İl Müdürü Çetiner‘den Şalpazarı’na tesis ve malzeme desteği istedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir