Şalpazarı MYO’nda nöbet değişimi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haziran 2019’dan beri Trabzon Üniversitesi Şalpazarı MYO müdürlüğü görevini yürüten Dr. Öğr. Üyesi Harun Kahveci’nin yerine, 25 Kasım 2022 tarihinde halen okulda Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı olarak görev yapmakta olan Dr. Öğr. Üyesi Dönüş Gençer atandı.

Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu’nun tensipleriyle 3 yıl süre ile Şalpazarı MYO Müdürü olarak görevlendirilen ve süre bitiminde görevini vekaleten sürdürmekte olan Dr. Öğr. Üyesi Harun Kahveci’nin yerine okul müdürlüğüne atanan Dr. Öğr. Üyesi Dönüş Gençer görevini dün devraldı.

Şalpazarı MYO müdürlük makamında gerçekleştirilen devir-teslimde yeni Müdür Dr. Öğr. Üyesi Dönüş Gençer, okulun kurucu Müdürü olan Dr. Öğr. Üyesi Harun Kahveci’ye Meslek Yüksekokulu’na bugüne kadar vermiş olduğu hizmet ve emeklerinden dolayı plaket ve çiçek verdi. Dr. Öğr. Üyesi Harun Kahveci de, halefi Dr. Öğr. Üyesi Dönüş Gençer‘e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Dr. Öğr. Üyesi Harun Kahveci MYO’nun tüm personeliyle de tek tek helalleşip hatıra fotoğrafı çektirerek Hatıra fotoğrafı çekilerek Şalpazarı İlçesi’ne veda etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir