Hilmi Türkmen Çağatay Tokul ile Aylin Uzun’un düğününe katıldı

İşadamı Necati Tokul‘un oğlu Çağatay bu akşam Beşikdüzü Aşiyan Düğün Salonu’nda yapılan muhteşem bir düğünle Aylin Uzun ile evlendi. Düğünde her iki aileyi yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Necati Tokul‘un akrabası olan Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen ile RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman da düğüne katılarak Çağatay ile Aylin‘in mutluluğunu paylaştı. Fikren – Ogün Uzun çiftinin kızları Aylin ile Ayşe – Necati Tokul çiftinin oğulları Çağatay’ın düğününe ayrıca Beşikdüzü Kaymakamı Cevdet Ertürkmen,  Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel ve AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ile çok sayıda işadamı, bürokrat ve siyasetçi…

Devamını Oku

Güleser Yılmaz’ın cenazesi Üzümözü Mahallesi’nde toprağa verildi

Dün akşam bir süreden beri tedavi gördüğü Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde 86 yaşında vefat eden, Yılmazlar Petrol’den tanıdığımız Kenan ve Tahsin Yılmaz’ın anneleri Güleser Yılmaz Üzümözü Mahallesi’nde ebediyete uğurlandı. 6 çocuk annesi Güleser Yılmaz’ın cenazesi, Mezarlık Boğazı Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip aile mezarlığına defnedildi. Cenazeye Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran da katıldı. Merhume’ye Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

Devamını Oku

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Kadırga Camii Şadırvanını Cuma günü hizmete açacak

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Kadırga Açık Camii’ne yaptırdığı şadırvanı 20 Temmuz 2018 Cuma günü Otçu Şenliği’nde hizmete açacak. Kısa zamanda tamamlanan Kadırga Açık Camii Şadırvanı, WC ve çevre düzenlemesi, Kadırga Yaylası’na bambaşka bir güzellik kattı. Kadırga’da yıllarca insanlara hizmet verecek olan Şadırvan açılışı Cuma günü Saat 12.00’da yapılacak. Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen herkesi Kadırga Açık Camii Şadırvan, Abdesthane ve WC açılışına davet etti.

Devamını Oku

Hüseyin Şekerci’nin kızı Sümeyye Bulancak’a gelin gidiyor

Şalpazarı Kaymakamı makam şoförü Hüseyin Şekerci‘nin hemşire kızı Sümeyye, kendisi gibi sağlık personeli olan Sadi Demir ile hayatını birleştiriyor. Ayşe – Hüseyin Şekerci‘nin kızları Sümeyye ile Giresun Bulancak’tan Beyhan – Ali Kemal Demir‘in oğulları Sadi‘nin kına gecesi dün akşam Beşikdüzü Aşiyan’da yapıldı. Muhteşem kına gecesine; Şalpazar Kaymakamı Murat Beşikci ve eşi Çarşıbaşı Kaymakamı Zerrin Çay Beşikci, Beşikdüzü Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk da katıldı. Sümeyye ile Sadi‘nin düğün töreni 20 Temmuz 2018 Cuma akşamı Saat 19.00’da Giresun’un Bulancak İlçesi Kovanlık Beldesi’nde yapılacak. Sümeyye Şekerci…

Devamını Oku

İşadamı Necati Tokul’un oğlu Çağatay, Aylin Uzun ile hayatını birleştiriyor

İşadamı Necati Tokul‘un oğlu Çağatay, 18 Temmuz Çarşamba akşam Saat 19.30’da evleniyor.  Ayşe-Necati Tokul çiftinin oğulları Çağatay, Fikret-Ogün çiftinin kızları Aylin ile dünya evine girecek. Çiftin düğün töreni Beşikdüzü’nde Aşiyan Düğün Salonu’nda yapılacak. İşadamı hemşehrimiz Necati Tokul,  “Aylin ile Çağatay‘ın beraberliğe adım attığı bu özel günde, tam dostlarımızı mutluluğumuzu paylaşmaya davet ediyorum” dedi.

Devamını Oku