Şalpazarı’nda 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı. Sabah Saat 09.30’da Atatürk anıtı önündeki çelenk töreniyle başlayan 23 Nisan Programı Saat 12.30’a kadar sürdü.

Şalpazarı İlk ve Ortaokulu bahçesinde sabah düzenlenen çelenk töreninde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen Atatürk anıtına çelenk koydu. Saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşımız okundu. Bayram töreni Saat 10.00’da saygı duruşuyla başladı. İstiklal Marşımız bir kez daha okundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen‘in günün anlam ve önemini ifade eden konuşmasından sonra öğrenciler şiirler okudu gösteriler sundu. Şalpazarı Atatürk İlkokulu’nda okuyan özel öğrencilerin müzikli 23 Nisan gösterisi alkışlandı. 1-C Sınıfı öğrencisi Ömer Halis Demir de 23 Nisan şiiri okudu.

Tören sonunda Kaymakam Semih Memiş, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Kılıç ve İlçe J. K. V. Kürşat Topsel yarışmalarda birince olan öğrencilere başarı sertifikalarını ve hediyelerini takdim ettiler.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir