Şalpazarı’nda 9 fırın 2 gün boyunca depremzedeler için ekmek üretecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili yerle bir eden depremin ardından depremzedeler için başlatılan yardım seferberliğine Şalpazarılılar yoğun ilgi gösterdi. Şalpazarı Kaymakamlığı ve Şalpazarı Belediyesi’nin başlattığı yardım kampanyasına vatandaşlar yardım yağdırırken, AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı da depremzedelerin gıda ve yakacak ihtiyaçlarını düşünerek bugün bir kampanya başlattı.

AK Parti İlçe binasında mahalle muhtarları ile bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Atilla Ataman, birer konuşma yaparak herkesi yardıma çağırdı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Atilla Ataman, Kahramanmaraş merkezli depremi, Türkiye’nin son 100 yılda yaşadığı en büyük felaket olduğunu ifade ederek, “Yaralarımızı el birliği ile saracağız. Tüm muhtarlarımızı kampanyaya destek vermeye çağırıyorum. Kardeşlerimize ilk etapta yarın 2 bin adet bayatlamayan Trabzon ekmeği gönderelim.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Ataman‘ın bu sözleri sonrasında mahalle muhtarları kampanyaya beklentilerin üzerinde katkı sundular. 2 bin ekmek için kısa sürede toplanan paranın üzerini ise Atilla Ataman tamamladı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Atilla Ataman, Şalpazarı’ndaki 9 fırının 2 gün boyunca depremzedeler için çalışacağını bunun yanında partililerin katkılarıyla depremzedelere 2 tır dolusu yakacak odun gönderileceğini de kaydetti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve AK Partili yöneticilerle birlikte Şalpazarı Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Kaymakam Zekeriya Murat Şahan ile de yardım kampanyalarıyla ilgili istişarede bulundular.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir