Kurumlar arası Futbol Turnuvası’nda Şalpazarı Belediyesi şampiyon oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce İlçe genelinde düzenlenen Kurumlar arası Futbol Turnuvası Geyikli Halı Sahada oynanan final karşılaşmasıyla son buldu. Oldukça çekişmeli geçen finalde Şalpazarı Esnaf takımını 5-4 mağlup eden Şalpazarı Belediyesi Kurumlar arası Futbol Turnuvası şampiyonu oldu.

Final öncesi oynanan 3’üncülük maçında ise İlçe Hastanesi’ni 7-2 gibi farklı bir skorla yenen Şalpazarı Emniyet turnuva 3’üncüsü oldu.

Karşılaşmayı Kaymakam Semih Memiş ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Ayaz seyircilerle birlikte izledi.Final maçının ardından kupa töreni düzenlendi. Şalpazarı İlçe Hastanesi Başhekimi Dr. Ümit Kekeç turnuvada 4’üncü olan İlçe Hastanesi takımına kupasını verdi.

Turnuvada 3’üncü olan Şalpazarı Emniyet takımına ise kupasını Şalpazarı MYO Yüksekokul Sekreteri Mustafa Türkmen verdi. Turnuva ikincisi Şalpazarı Esnaf takımına kupasını Belediye Başkanı Refik Kurukız, şampiyon Şalpazarı Belediyesi’ne ise şampiyonluk kupasını Kaymakam Semih Memiş verdi.

Karşılaşmaların hakemi Abdulkadir Mumcu’ya da turnuva anısına Kaymakam ve Belediye Başkanı tarafından bir plaket takdim edildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir