Trabzon’un Ayşesi, Şalpazarı’nın Ayşesi oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçim çalışması için bugün Şalpazarı’na gelen AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Ayşe Sula Köseoğlu, yöresel Ağasar giysisiyle çarşıda tur attı.

Şalpazarı’nda gelişinde Partisinin İlçe Başkanı Murat Topkara ve Partililer tarafından karşılanan Av. Ayşe Sula Köseoğlu, İlçe binasında bir konuşma yaptı.  Konuşmasında, Şalpazarı’nın AK Parti’ye her zaman güçlü bir destek verdiğini ifade eden Milletvekili Adayı Av. Ayşe Sula Köseoğlu, 7 Haziran Seçimlerinde de bu desteğin süreceğine inandığını söyledi.

ayşe22

“Diğer partiler kadınları yok saydı. Trabzon’un tek kadın milletvekili adayı benim”

“Trabzon’da seçmenlerin yüzde 51’i kadın ama diğer seçmenler kadınları yok sayıyorlar. ” diyen AK Parti Trabzon Milletvekile Adayı Av. Ayşe Sula Köseoğlu bu seçimin kadınların seçimi olacağını kaydetti. Av. Ayşe Sula Köseoğlu şöyle devam etti:

“Burada kadınlar karar verecekler. Kendilerini yok sayan anlayışa evet mi diyecekler, hayır mı diyecekler. Biz diyoruz ki, kendilerini yok sayan anlayışı, kadınlar da yok saysınlar. Kendilerine her kademede yer veren anlayışa da kadınlar sahip çıksınlar.”

ayy

Şalpazarı’nın Ayşesiyim

“Milletvekili adaylığımda, en büyük desteği Şalpazarı’ndan aldım. O yüzden de kendimi Şalpazarı’nın Ayşesi olarak görüyorum. Milletvekili listemizin yaş ortalaması 45. En küçüğümüz Salih Cora 35, en büyüğümüz Nihat abi de 55 yaşında. Diğerlerinin yürüyerek gittiği yere biz koşarak gideceğiz.”

ayşşş

Muhalefet milletvekilleri Trabzon’a tek çivi çakmadı

“Trabzon’da bu dönemde bir tane CHP’den bir tane MHP’den milletvekili vardı. Sayın Koray Aydın bildiğiniz gibi bakan olduğu dönemlerde Trabzon’a hizmetleri olmuş bir insandır. Ama muhalefet milletvekili iken Trabzon’a tek çivi çakabilme imkanı olmamıştır. Sayın Volkan Canalioğlu belediye başkanlığı yapmış bir insan. Trabzon’da abi diye anılan, sevilen bir insan. Genel başkan yardımcılığı yapmış CHP’de. Ama muhalefet milletvekili olarak Trabzon’a yapabildiği tek bir icraatı olmamıştır. Yani hizmet iktidar eliyle gelir. Dolayısıyla; Şalpazarı’na da, Trabzon’a da, Türkiye’ye de hizmet edecek olan iktidar partisidir. Sizin hiç birinizin şüphesi var mı seçimi kim kazanacak diye. Herkesin düşüncesi şu; AK Parti 330 milletvekili mi alacak. 400 milletvekili mi alacak, 350 milletvekili mi alacak. Yoksa AK Parti’nin tek başına iktidar olacağından kimsenin bir kuşkusu yok. Muhalefet partilerinin bu seçimlerdeki hedefleri nedir. Belki koalisyon ortağı olabilir miyiz? Bir tane muhalefet partisi diyebilir mi ki; biz iktidar olacağız. Onların hedefi koalisyon ortağı olmak. Biz bu ülkenin koalisyonlardan neler çektiğini çok iyi biliyoruz.  13 yıldır bu ülkede istikrar var huzur var. Eğer 17 Aralık ve 25 Aralık olayları sırasında koalisyon hükümeti olsaydı, durumumuz Suriye’den Mısır’dan farksız olurdu. Güçlü bir hükümetin iş başında olması bu olayların bertaraf edilmesinde en önemli etkendir.”

ayş

Onların derdi günü kurtarmak…

“Onların hedefi koalisyon ortağı olmak. Bizim hedefimiz Türkiye’nin bugününü değil; yarınını, geleceğini planlamak. AK Parti ne diyor, 2023, 2053, 2071 hedefimiz var. Biz günü kurtaralım da gerisi tufan olsun anlayışında değiliz. Onlar ne diyor. 2 maaş vereceğim emekliye… Dertleri günü kurtarmak. Seçimde nekadar adam kandırıp da lehime çevirebilirim hesabı yapıyorlar.

ayşg

ayşgğ

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 15 Mayıs 2015, 07:43

    Sayın Vekilimize yöresel kıyafetlerimiz çok ama çok yakışmış tabiri caizse tam bir agasar kızı oluvermiş,
    İnşallah 7 haziranda yapılan bu çalışmaların karşılığını alacağız,