Sinlice – Kuzuluk arasındaki köprünün yapımına başlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinlice ile Kuzuluk Mahallesi arasındaki Kuzuluk Deresi üzerindeki köprünün yapımı başladı. Kuzuluk Mahallesi Muhtarı Kadem Tok, “20 yıllık çile bitti” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapımı yılan hikayesine dönen Kuzuluk Deresi Cıngışlu mevkiindeki Sinlice – Kuzuluk köprüsünün 1 ay içinde tamamlanması planlanıyor.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı’nda yıllardan beri süregelen sorunları bir bir çözeceklerini belirterek, “Kuzuluk Mahallemizde vatandaşlarımızın çilesi olan bir sorunu daha tarihe karıştırıyoruz. Allah’a şükürler olsun ki, burada mahallemizin en büyük sorunlarından biri olan köprü problemini hallediyoruz. Kuzuluk Mahallemizin ana yolundaki betonlama çalışmalarımız devam ediyor. Yine su projemiz vardı, suyu programa aldırdık. Bununla ilgili çalışmamız devam ediyor. Kuzuluk – Alaca bağlantı yolu stabilize çalışmamız 1 hafta içinde başlayacak. ” dedi.

Kuzuluk Mahalmesi Muhtarı Kadem Tok da, 20 yıldır gündemde olan ve bir türlü yapılmayan köprünün yapımına başlanmasından dolayı sevinçli olduklarını ifade etti. Muhtar Tok, “20 yıldır gündemde yapıldı, yapılacak yapılmadı işte. Allah razı olsun Milletvekilimiz Salih Cora‘nın, başkanımızın sayesinde köprümüz yapılıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Vatandaş dereden geçiyordu, öğrenciler dereden geçiyordu burada. 20 yıllık çile bitti” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir