Kemal Aksoy’un İstanbul’dan cenazesi getirilirken, baba evi yandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
stanbul'dan cenazesi getirilirken, Sugören'deki baba evi yandı Kanserden ölen Kemal Aksoy'un cenazesi İstanbul'dan mem
stanbul’dan cenazesi getirilirken, Sugören’deki baba evi yandı
Kanserden ölen Kemal Aksoy’un cenazesi İstanbul’dan memleketi Şalpazarı’na gelirken, Sugören Mahallesi’ndeki baba evinde yangın çıktı. Ev tamamen yandı.

yangin1 yangin2

İstanbul’da akciğer kanseri teşhisiyle 2 yıldır tedavi gören ve dün tedavi gördüğü hastanede 58 yaşında hayata veda eden 5 çocuk babası Kemal Aksoy’un cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Trabzon’un Şalpazarı İlçesi’ne getirilirken, bu defa da Sugören’deki baba evi çıkan yangında kül oldu.

sugoren-cenaze-cakir

Edinilen bilgilere göre annesi Meryem Aksoy oğlu Muhammet ile birlikte, hastanede tedavi görmekte olan Kemal Aksoy’un tedavisiyle ilgilenmek üzere İstanbul’a gitmişlerdi. Kemal Aksoy’un vefatı üzerine cenazeyle Trabzon’un Şalpazarı İlçesi’ne bağlı Sugören Mahallesi’ne dönüyorlardı. Ancak cenaze dün gece Çorum – Osmancık’a doğru yoldayken Saat 24.00 sıralarında evde kimsenin olmadığı bir sırada Kemal Aksoy’un Sugören Mahallesi’ndeki baba evinde yangın çıktı. Elektrik kontağından çıktığı sanılan yangında Aksoy Ailesi’nin 2 yatlı evi içindeki eşyalarla birlikte tamamen yandı.

sugoren-cenaze-2

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Çıyan Tarla mevkiindeki evin yolu bozuk olduğu için yangın mahalline saatler sonra güçlükle ulaşabildi. İtfaiyeye olay yerine vardığında ise ev içindeki eşyalarla çoktan yanıp kül olmuştu. Büyükşehir İtfaiyesine ise soğutma çalışması yapmak kaldı.

Kemal Aksoy’un cenazesine; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kara ve Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz da katıldı.

sugoren-cenaze3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 1 Eylül 2016, 16:12

    Selamünaleyküm. Merhum Kemal kardeşimize ALLAH’dan rahmet , geride bıraktığı ailesi ver sevenlerine başsağlılğı ve sabırlar dilerim.

  2. 2 Eylül 2016, 12:00

    Kemal Kardeşime ALLAH Rahmet etsin.
    Ailesine tüm sevdiklerine sabır versin.