Temel Cirit’in cenazesi Güdün Mahallesi’nde toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

temel cirit2

Dün gece Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede 82 yaşında vefat eden 6 çocuk babası Temel Cirit‘in cenazesi bugün Güdün Mahallesi’nde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip toprağa verildi.

cirit1

1978 yılında Dereköy Mahallesi Tepebaşı’nda tereyağı ve fındık alım-satımı yaparak ticaret hayatına başlayan Temel Cirit, bir süre önce yakalandığı amansız akciğer kanserine yenilerek hayata veda etti. Temel Cirit‘i esnaflığı döneminde çok seven İlçe Halkı onu son yolculuğunda da yalnız bırakmadı. Şalpazarı’nın her mahallesinden, akın akın cenazeye gelen aralarında bayram tatiline gelen gurbetçilerin de bulunduğu vatandaşlar Temel Cirit‘in cenazesine katıldılar.

cirit2 cirit3

Dıvırın Temel Cirit olarak tanınan Temel Cirit‘in cenazesine; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, Malmüdürü Ahmet Kandil, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, Mahalle Muhtarları, Esnaf Kredi Kefalet Koop. Başkanı Murat Yılmaz, çok sayıda esnaf, İşadamı Nurettin Ataman ve İşadamı Ahmet Yüksel Gülay ile Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Mehmet Muhcu ve Geyikli Belediyesi eski Başkanı Muzaffer Türkmen de katıldı.

Merhum Temel Cirit‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir