Şalpazarıspor Ortahisar’ı 3-0’la geçti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

sporrcu

Trabzon 1. Amatör Küme B Grubu’nda liderlik yarışında bugün Beşikdüzü’nde Ortahisar Kanuni ile karşılaşan Şalpazarıspor, her iki yarıda atılan gollerle sahadan 3-0 galip ayrıldı.

Sahaya mutlak galibiyet parolasıyla çıkan Şalpazarıspor, 10. dakikada Şaban Uçar’la 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın ilk yarısı bu skorla bitti. İkinci yarıya da hızlı başlayan Şalpazarıspor, etkisiz rakibi karşısında 50. dakikada Şaban Uçar’la skoru 2-0 yaptı. 65. dakikada ise Mustafa Faruk Durmuş maçın sonucunu belirledi: 3-0

Karşılaşmanın ikinci yarısını Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Ahmet Karaçoban ve CHP İlçe Başkanı Ünal Özen de izledi. Maçtan sonra Kaymakam ve Belediye Başkanı soyunma odasına giderek Şalpazarısporlu oyuncuları kutladı. Oyuncuların tezahüratları sonucu Belediye Başkanı Refik Kurukız, futbolculara 100’er TL pirim dağıtacağını söyledi.

sporrfsporff

Maçtan sonra MHP Trabzon 2. sıra Milletvekili Adayı adına Beşikdüzü Dilektaşı’nda Şalpazarıspor’a yemek veren Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, 1 Kasım Seçimlerinde camiadan destek istedi. Yavuz Aydın’ın seçilmesi için az miktarda oya ihtiyaçları olduğunu ifade eden Kurukız, “Hepinizden destek bekliyoruz” diye konuştu. Yemeğe, MHP Milletvekili Adayı Yavuz Aydın’ın ağabeyi Fikret Aydın ile Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz de katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir