Gümrükçüoğlu Şalpazarı’nda muhtarları dinledi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

muhtar1

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu dün sabah saatlerinde Şalpazarı’na gelerek muhtarlarla “Pazar Mesaisi” yaptı.

AK Parti İlçe binasında mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, muhtarların isteklerini dinledi. Toplantıda; AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Alp ve Metin Günay, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyeleri Fatih Yılmaz ve Muzaffer Bayraktar, Belediye Meclisi Üyeleri Muzaffer Şekerci ve Zeki Çabuk ile İlçe Yönetim Kurulu, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları da hazır bulundu.

Mahalle muhtarlarının taleplerini 6 saat süresince tek tek dinleyen Başkan Gümrükçüoğlu bunları ayrıntılı olarak not aldı. Bazı taleplerle ilgili olarak, emrindeki birimlerin yöneticilerini arayarak süratle yerine getirilmesi talimatı verdi. Mahalle muhtarları Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na, ağırlıklı olarak yol ve su sorunlarını aktardılar. Başkan Gümrükçüoğlu’na, Büyükşehir Belediyesi’nin mahallelerine yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür eden muhtarlar, “Hizmetlerin devamını bekliyoruz” diye konuştu.

orhan

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Şalpazarı’na bu yıl 3 bin ton asfalt yapmayı planladıklarını ancak 5 bin 276 ton asfaltlama yaptıklarını belirterek, “Gelecek yıl hedefimiz Şalpazarı’na 10 bin ton asfalt yapmaktır. Öyle inanıyorum ki, 2019’a kadar ana yollarınızın tamamını asfaltlamış ve betonlamış olacağız. 3 yıl kadar sonra size yapacağımız yolunuz var mı diye biz soracağız” dedi.

hamit

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 24 Şubat 2016, 11:56

    ilçemizin sorunlarıyla ilgilenmek kadar güzel bir şey olamaz.hele köylerimizle suyu olmayan yolu olmayan köylerimizle ilgilenmek.büyük şehir oldukya vergilerimizle yapacağımız binalarımızla meralarımızla büyük şehir belediyemizin isteklerini karşılayınca ne kader mutlu oluyoruz onlarda mutlu oluyorlardır mutlaka.muhtarlarımızın ve belediye başkanımızın arkasında herhangi bir partinin bayrağı veya filaması olmasaydı.belkide muhtarlarımız istemiştir bilinmez.biz vatandaşız biz asiliz biz devletimize bağlı insanlarız bizden alınanların bize geri dönmesiolağandır başkan cebinden yapıyorsa tabiki reklamını yapacaktır.