Sütpınar Kur’an Kursu Ramazan Ayı için hayırseverlerden yardım bekliyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IMG_9264e

RAMAZANDA İFTARI SÜTPINARDA VERİN

Halen 33 öğrencinin yatılı olarak Kur’an eğitimi gördüğü Sütpınar Kur’an Kursu 3 yılda Şalpazarı’nın bu alanda marka değerini yeniden yükseltti. Kurs’ta 23 öğrenci hafızlık çalışırken, bunlardan 9 öğrenci Hafızlığını tamamladı.

İCAZETE DAVET

İnşallah Hıfzını bitirmişi 9 hafız için 01 Temmuz 2017 Cumartesi yapılacak olan icazet programına Sütpınar Hafız Gönüllüleri şimdiden davetlimizdirler.

Kayıtlar için acele edin

Sütpınar Kur’an Kursu Derneği Başkanı ve Kurs Yöneticisi Muhammet Ergin, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı için ilkokul 4. sınıftan, 5. sınıfa geçen 30 öğrenci alacaklarını belirterek, Velilerin erken kayıt için iletişime geçmelerini istedi.

IMG_9264-sut

Hayırseverlerin yardımlarını bekliyoruz

Dernek Başkanı Ergin, önümüzdeki Ramazan ayında fitrelerini, zekatlarını ve maddi yardımlarını Kursumuz öğrencilerine verecek olan hayırseverlerin, dağıtılacak zarflarla veya hesap numarasına, yada elden yardımda bulunabileceklerini kaydetti.

Ramazan’da Kursta iftar ve sahur yemeği verin

Hayırseverleri Ramazan Ayında Kur’an Kursu öğrencilerine iftar ve sahur yemeği vermeye davet eden Kur’an Kursu Derneği Başkanı Muhammet Ergin, 1 günlük iftar bedeli :500 tl , sahur yemeği bedelinin ise 400 TL olduğunu, bunun için müracaat edenlere önceden gün verileceğini,Önceki yılda Ramazanın son günlerinde müracat edenlerin yer oladığı için iftar veremediklerini ilk günlerin boş geçmemesi için erken gün alınması gerektiğini söyledi.

Sahur yemeği ile oruca başlandığından bu yıl iftarla sahuru ayırdıklarını isteyenin iftar,isteyenin sahur yemeği verebileceğini sözlerine ekledi.

İrtibat için:

Muhammet ERGİN (Dernek Başkanı ve Kurs Yöneticisi):

Tel: 0 533 374 92 99

T.C. Ziraat Bankası Şalpazarı Şubesi, Dernek Hesabı

İBAN: TR19 0001 0008 2911 2061 8850 01

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir