Hilmi Türkmen Sütpınar Öğrencilerini ağırladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IMG_8656

Sütpınar Kur’an Kursu’nda hafızlığını bitiren ve halen hafızlık kursuna eden öğrenciler arasından Seçilen 11 kurs öğrencisi 31 Mart-3 Nisan tarihleri arasında 4 günlük İstanbul – Çanakkale gezisi ile ödüllendirildiler.

Gezinin sponsorluğunu ise Üsküdar Belediye Başkanı hemşehrimiz Av. Hilmi Türkmen üstlendi. Sütpınar hafız gönüllülerinden ve Kur’an Kursu’nun hamisi olan Üsküdar Belediye Başkanı Hafız Av. Hilmi Türkmen memleketinden gelen hafız ve hafız adaylarını makamında ağırladı.

IMG_8657

Başkan Türkmen öğrencilerle sohbet ederek, onların vatana ve millete gelecekte ileri seviyede faydalı olacaklarına inandığını ve kendilerinden bunu beklediğini ifade etti. Sütpınar Kur’an Kursu Yöneticisi ve Dernek Başkanı Muhammet Ergin başkanlığındaki gezi kafilesinde hafızların Hocası Ümit Karagöl de yer aldı. Dernek Başkanı Muhammet Ergin, öğrencilerin motivasyonunun artmasını sağlayan İstanbul ve Çanakkale gezi programından dolayı Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen‘e müteşekkir olduklarını söyledi.

IMG_8660 IMG_8664

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 3 Nisan 2017, 09:50

    Turgay Bey haberdeki başkanla olan resmin tamamını neden göstermediniz merak ettim

  2. 3 Nisan 2017, 11:57

    EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM.GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKILMALI.