Şalpazarı’nın yeni Kaymakamı Murat Beşikçi görevine başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kaymakam-besikci

Geçen Aralık ayı başında Antalya’nın Akseki İlçesi Kaymakamlığı görevinden, Şalpazarı Kaymakamlığı’na atanan Murat Beşikçi bugün itibariyle görevine başladı.

Eşi de Çarşıbaşı Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Murat Beşikçi, Şalpazarı’nın 5’inci görev yeri olduğunu ve bu şirin İlçeye hep birlikte güzel hizmetler yapmak için çalışacağını söyledi. 12 yıllık bir mesleki tecrübeye sahip olan Kaymakam Beşikçi‘ye Şalpazarı’ndaki görevinde başarılar diliyoruz.

Kaymakam Murat Beşikçi
Kaymakam Murat Beşikçi’yi tanıyalım

1983 yılında Çorum’un İskilip İlçesinde doğan Murat Beşikci, İlkokulu İskilip Azmimilli İlköğretim okulunda, Ortaokulu Çorum İnkılap İlköğretim okulunda ve Liseyi ise Çorum Atatürk lisesinde bitirdi. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazanan Murat Beşikci, 2005 yılında mezun oldu. Aynı yıl açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanan Beşikci 2006 yılında Antalya Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Isparta’da Teftiş stajını, Antalya’da İl Merkez stajını, Antalya Manavgat’da Kaymakam refikliği stajını yaptı. Kasım 2006-Mart 2007 tarihleri arasında Akpınar (Kırşehir) Kaymakam Vekilliği görevinde bulunan Murat Beşikci, daha sonra Ankara’da 4 Ay süren dil kursuna müteakip İngiltere’nin Sheffield kenti Üniversitesinde 1 yıl eğitim aldı. Murat Beşikci, Ağrı’nın Tutak kaymakamlığı görevini yürütürken Akseki Kaymakamığı görevine atandı. Kaymakam Beşikçi buradan da Şalpazarı Kaymakamlığı’na atandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir