Ziya Kılıç’ın cenazesi Gökçeköy’de toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0027

Gökçeköy’ün merhum muhtarı İhsan Kılıç‘ın dün 74 yaşında vefat eden kardeşi Ziya Kılıç‘ın cenazesi bugün Asakdibi Camii’ndeki öğle namazının ardından cami avlusunda kılınan cenaze namazını müteakip aile kabristanlığında toprağa verildi.

Bundan 1 buçuk ay kadar önce yakınlarıyla birlikte Peugeot Partner tipi araçla Gökçeköy Asakdibi’nde trafik kazası geçirerek başından ağır yaralanan ve önce KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Ziya Kılıç daha sonra da Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir ay kadar tedavi görmüştü.

12 çocuk babası Ziya Kılıç geçen Pazartesi günü rahatsızlanınca kontrol için Vakfıkebir Devlet Hastanesi’ne gitmişti. Dün yine rahatsızlanan Ziya Kılıç‘ı Vakfıkebir’e gitmek üzere Gökçeköy’den oğlunun aracına binerken rahatsızlandı. Hemen 112 Ambulansı çağrıldı. Özel araçla hastaneye götürülmek istenen Ziya Kılıç, Sütpınar’da 112 Ambulansına taşınmak istedi ancak artık çok geçti. Gökçeköy’ün yardımsever toplum adamı gülen yüzü Ziya Kılıç hayata veda etmişti.

Cemaat cami avlusuna sığmadı

DSC_0024 DSC_0037

Ziya Kılıç’ın cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra; AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz ve Trabzon Şalpazarlılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman‘ın da aralarında bulunduğu Gökçeköy ve çevre mahallelerden çok sayıda vatandaş katıldı.

DSC_0044 DSC_0059

Nurettin (Paris), Halil  ve  Ziya Kılıç‘ın babaları olan Ziya Kılıç‘ın cenazesi çiseli bir havada kılınan cenaze namazından sonra Gökçeköy Asakdibi’nde toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir