Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nda okul ve cami çevrelerini asfaltlıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

derekoy

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 7 Haziran Seçimleri öncesinde asfaltlama sözü verdiği; Gökçeköy İlk ve Ortaokulu bahçesi ile, Dereköy eski Camii yolu ve bahçesinin asfaltlamasını yaptırdı. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, bir süre önce katıldığı bir düğün töreninde, toz toprak, yağmur çamurda düğün ve asker uğurlamalarının yapıldığı Kuzuluk İlkokulu bahçesini asfaltlama sözünü vermişti. Kuzuluk İlkokulu bahçesi de önümüzdeki günlerde asfaltlanacak.

mansesg

AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara bugün Partisinin Şalpazarı Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Muhcu ile birlikte, asfalt çalışmaları tamamlanan Dereköy eski Camii ile Gökçeköy İlk ve Ortaokulu bahçelerinde incelemelerde bulundu. Başkan Topkara, Büyükşehir Belediyesi’nin hava şartları elverişli olduğu sürece planlanan bölgelerde sürdürüleceğini söyledi.

manses

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 5 Ekim 2015, 19:52

    Biri belediyenin icraatları mı dedi? Herhalde Şalpazarı belediyesini kastediyor. Ben icraat adına bir şey göremiyorum. Refik başkan Şalpazarı meydanında verdiği sözleri ne zaman yerine getirecek çok merak ediyorum. Varsa sizin gördüğünüz asfaltlama faaliyeti nerede olduğunu söylerseniz memnun olurum. Kimseye haksızlık yapmak istemem doğrusu. Şalpazarı belediyesinin görev alanı içerisindeki yollar perişan halde. Ama başkan düğünlerde, şenliklerde…