Muhammet Balta Şalpazarı`nda

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta Şalpazarı`nda konuştu:

Bizi Meclis`e güçlü gönderin

AK Parti Trabzon 2. Sıra Milletvekili Adayı Muhammet Balta, 7 Haziran 2015 Seçimlerinden sonra Partilerinin iktidarını sürdüreceğini, daha iyi hizmet için Meclis`e güçlü bir şekilde gitmek istediklerini söyledi.

Büyükliman`da 2 milletvekili olsun gibi sözler duyduğunu ifade eden Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, “Zaten Büyükliman`da 2 tane milletvekili olacak. AK Parti 6-0 yapacak. Hadi diyelim biri başka partiden milletvekili oldu. Size ne faydası olacak. Hizmeti yapacak olan bizim iktidarımız, bizim Büyükşehir Belediyemiz” dedi.

Vatandaşların ve muhtarların hizmet alamadıklarından yakınmaları üzerine ise Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, “Burdaki Belediye`nin hizmet konusundaki yetersizliğini, eksikliklerini bize mal etmeyin” diyerek 7 Haziran 2015 Seçimlerinde AK Parti`ye güçlü bir destek istedi.

Şalpazarı`nda İlçe Başkanı Murat Topkara ve Partisinin Yöneticileriyle birlikte  esnaf turu yapan AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta, AK Parti`nin 6. sırasındaki adayının, diğer partilerin birinci sırasındaki adaydan çok daha şanslı olduğunu da iddia etti. (19.12)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir