İmar Barışı formu doldurulur

İmar barışı kapsamında 3194 Sayılı İmar Kanununun geçici 16. Maddesi uyarınca ilgili şahısların beyanı esas alınarak e-devlet üzerinden yapı kayıt belgesi formu doldurulmasına yardımcı olunur. Son başvuru tarihi 31 Ekim 2018 Yapı kayıt belgesi bedelinin son ödeme tarihi ise 31.12.2018 Ağasar İnşaat Emlak, Zeki Köse: 0536 446 00 90 Hürriyet Meydanı – Şalpazarı / TRABZON

Devamını Oku

Zirvedeki eviniz… Şıhkıranı Zirve Otel hizmetinizde

Devamını Oku

Sütpınar’da Sahibinden Satılık Arazi

Sütpınar Mahallesi’nde içinde ahır ve fındık bahçesi bulunan 2 dönümlük arazi sahibinden satılıktır. Tel: 0553 961 41 77    

Devamını Oku

Türkmen’den Metro Açılışına Davet

Üsküdar Belediye Başkanı hemşehrimiz Av. Hilmi Türkmen, tüm hemşehrilerimizi yarın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın teşrifleriyle yapılacak olan; “Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe” Metro Hattının 1. etabı olan Üsküdar-Ümraniye hattının açılış törenine davet ediyor. Metro hattının açılış töreni, Üsküdar Meydanında yarın (15 Aralık 2017) Saat: 15.00’da yapılacak.

Devamını Oku

Mürteza Metin’in oğlu Onur, Aybeniz Bektaş ile evleniyor

DSİ 22. Bölge Müdürlüğü Personeli Mürteza Metin‘in oğlu Onur, Aybeniz Bektaş ile hayatını birleştiriyor. Mürteza Metin tüm dostlarını oğlunun Söğütlü’deki düğününe davet ediyor.  

Devamını Oku

Yaylalardan Trabzon’a kurbanlık koyun satışı

KILIÇOĞULLARI  KOYUNCULUK Niyazi Kılıç (Niyazi Ağa) ve Oğulları  Gümüşhane ve Trabzon dağlarında doğal otlarla beslenmiş kurbanlık koyun ve koç satışı yapılır. -Toplu veya perakende satış -Kesim yapılır -Adrese teslim yapılır -Trabzon / Akyazı Kurban Pazarında satışımız vardır Referanslarımız: – Karakaş Kasabı (Maçka yolu üzeri): Koyun eti – Çimenli Kasabı (Havaalanı) : Kurbanlık koyun Yarım asırlık yetiştiricilik tecrübesiyle (Yaşar Kılıç: 0537 811 03 50 ve  Osman Kılıç)

Devamını Oku

Ağasar İnşaat – Zeki Köse Tel: 0536 446 00 90

Devamını Oku

Trabzon’da Ferah Restoran açılıyor

Yemek sektöründe hızla büyüyen Şalpazarılı İşadamı hemşehrimiz Muzaffer Kasap, Trabzon’da oto sanayinin can damarı Değirmendere’de “Ferah Restoran” adıyla yeni bir işyeri açıyor. İşyerinin açılışı 20 Temmuz 2017 Perşembe günü Saat 15.00’da Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen‘in de katılacağı törenle yapılacak. İşadamı Muzaffer Kasap, tüm hemşehrilerini işyerinin açılış törenine davet etti.

Devamını Oku

AK Parti İlçe Başkanı Topkara’nın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’nın Ramazan Bayramı Mesajı: “Tüm Şalpazarılı hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, bayramı sağlık sıhhat ve afiyetle geçirmelerini Cenab-ı Allah’tan dilerim.”  

Devamını Oku

Şalpazarı Kaymakamı Beşikci’nin Ramazan Bayramı Mesajı

Kaymakam Beşikci’den Bayram Mesajı Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci Ramazan Bayramı nedeniyle bir tebrik mesajı yayımladı. Kaymakam Beşikci mesajında; “Sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberlik duygularının ikliminde Şalpazarı’nda idrak ettiğimiz Ramazan Bayramı’nın tüm hemşerilerimize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşerilerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi

Devamını Oku
1 2 3