Emine Ferhatoğlu Dorukkiriş’te toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

cenazedo

 

HABER VİDEOSU

[youtube TA5gxrqsBLM]

Genç yaşta akciğer kanserine yenik düşerek hayatını kaybeden Emine Ferhatoğlu’nun cenazesi Dorukkiriş Mahallesi’nde gözyaşları arasında toprağa verildi.

57 yaşında vefat eden 7 çocuk annesi Emine Ferhatoğlu’nun eşi Şefik Ferhatoğlu da 10 yıl kadar önce hastalanarak yaşamını yitirmişti. Emine Ferhatoğlu da 7 ay önce akciğer kanseri teşhisiyle tedavi görüyordu.

Emine Ferhatoğlu’nun bugün Dorukkiriş’te öğle namazından sonra kılınan cenaze namazına; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Günay,  Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Mehmet Muhcu ile, Dorukkiriş, Çamlıca, Doğancıve Simenli Mahallesi muhtarları da katıldı.

Merhume Emine Ferhatoğlu’na Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabır diliyoruz.

haşim-erkul

82 yaşında hayatını kaybeden 6 çocuk babası Haşim Erkul‘un cenazesi de Pelitçik Mahallesi’nde bugün ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip toprağa verildi. Haşim Erkul yaklaşık 20 yıl önce görme yeteneğini kaybetmişti.

Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 7 Eylül 2015, 21:26

    EMINE ABLAYA YUCE ALLAH’TAN GANI GANI RAHMET;COCUKLARINA,YAKINLARINA DA SABIR VE BAS SAGLIGI DILIYORUM.ALLAH MEKANINI CENNET EYLESIN.

  2. 8 Eylül 2015, 01:24

    Merhum Emine Ferhatoğlu’na Allah’tan Rahmet diler, yakınlarına da başsağlığı ve sabır dilerim.!!!

  3. 9 Eylül 2015, 10:48

    Allah Rahmet Eylesin. Çocuklarının ve Yakınlarının başı sağolsun. Mekanı cennet olsun.