İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Atakan Aksoy Şalpazarı’na geldi

featured

İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy, yerel seçim çalışmalarını Şalpazarı’nda sürdürdü. Sabah Tonya İlçesi’ni ziyaret eden İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aksoy ve beraberindeki Partililer öğleden sonra da Şalpazarı’na gelerek, İYİ Parti ve CHP İlçe Teşkilatlarını ziyaret ettiler.

İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Atakan Aksoy‘un Şalpazarı’nda ilk olarak Partisinin İlçe binasına uğradı. İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz kısa bir konuşma yaparak İYİ Parti’li ve CHP’lilere ‘hoşgeldiniz’ dedi. Ardından İYİ Parti Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Öngöz ve son olarak da İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Atakan Aksoy birer konuşma yaptılar. Toplantıda bazı partililer de Şalpazarı’nın sorunlarını dile getirdiler.

İYİ Partililerin ikinci durağı CHP İlçe Teşkilatı oldu. İYİ Partilileri samimi bir şekilde karşılayan CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, “Ayrımız, gayrımız yok. Birlikte başaracağız” diyerek İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’na destek vereceklerini açıkladı.

 

İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Atakan Aksoy Şalpazarı’na geldi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: