Murat Topkara, partililerine ve seçmenlere teşekkür etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

topkara tesekkur etti

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan, “Anayasa Değişikliği Referandumu” nda elde ettikleri yüzde 72.5’luk başarı nedeniyle, partisine gönül veren herkese teşekkür etti.

Topkara‘nın açıklaması şöyle:

“Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili Referandum çalışmalarında bizlere destek veren tüm partililerimize, gönüldaşlarımıza, AK Parti Kadın Kolu ve Gençlik Kolu Başkan ve Üyelerine, Yönetim Kurulu Üyelerime, Belediye Meclisi Üyelerime, ana kadame Kadın Kolu, Gençlik Kolu Mahalle Başkanlarıma, yine Şalpazarımız’ın onur ve gururu olan Üsküdar Belediye Başkanımımız Sayın Av. Hilmi Türkmen’e, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Çabuk’a ve Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Rıfkı Bektaş’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Trabzon’un Yomra ve Maçka İlçeleri başta olmak üzere, Trabzon’un batı ilçeleri içinde yüzde 73’e yakın bir oy alarak birinci ve şampiyon olan tüm Teşkilat mensuplarımıza, bu çorbada tuzu olan Partimize gönül verenlere sonsuz teşekkür ediyorum.

DSC_0712 DSC_0748 DSC_0708

AK Parti İl Başkanı ve Trabzon Milletvekilleri teşekkür etti

Ayrıca bu başarımızdan dolayı bizleri tebrik eden başta İl Başkanımız Sayın Haydar Revi ve Yönetimine, Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başta olmak üzere tüm belediye başkanlarımıza, Saygıdeğer Milletvekillerimiz Av. Salih CoraMuhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar‘a da teşekkür ediyorum. Ayrıca telefonla bizi tebrik eden tüm partililerimize ve vatandaşlarımıza da tebriklerinden dolayı teşekkür ediyor onları da saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Tüm Şalpazarılı hemşehrilerime bize vermiş oldukları destekten dolayı şükranlarımı sunar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin İlçemize, İlimize, Türkiye’ye ve tüm Dünyaya hayırlı uğurlu olmasını dilerim.”

DSC_0701 DSC_0711 DSC_0709DSC_0751 DSC_0697 DSC_0698

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 17 Nisan 2017, 19:07

  Gözün aydın Şalpazarı.
  Neredeyse kapısına kilit vurulacak olan Şalpazarı dün itibariyle uçuşa geçti. 15 yıldır sadece seçimden seçime hatırlanan Şalpazarı için dün milattı. Yazın geldiğimizde sanırım Şalpazarı’nı tanıyamayacağız.
  Ben kendi şahsıma Şalpazarı’nın küçük bir İsviçre olacağına adım kadar eminim.

  %27,5 Hayır sever hemşehrilerime canı gönülden teşekkürler, tebrikler.
  Varlığınız güven veriyor.

 2. 18 Nisan 2017, 15:58

  Arkadaşım herkeze teşekkür etmişsin ama bir MHP liye ülkücüye teşekkür bile etmemişsin sen tam bir yandaş metyasin senin gibi bir basın daha görmedim sana yazıklar olsun seni yanında gezdirenede yazıklar olsun …

  • 29 Nisan 2017, 16:12

   Muhammet bey bu nasıl sözler öyle ? Teşekkürü ben mi ediyorum. Okumanız yok mu ? Beni istese de kimse yanında gezdiremez, ben istediğim insanlarla gezerim. Bunu böyle bilesin.