24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Pazartesi günü yapılacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ogretmenler gunu toreni

Şalpazarı’nda 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bugün düzenlenmesi planlanan “Öğretmenler Günü Programı” 27 Kasım 2017 Pazartesi gününe ertelendi.

Öğretmenler İstanbul’a gitti

Bugün Atatürk İlk ve Ortaokulu bahçesindeki Atatürk Anıtı önünde çelenk töreni yapıldı. Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz ile bazı okul müdürleri ve daire amirleriyle, emekli öğretmenler; Etem Yılmaz, Hüsnü Kaya ve Ali Atalar katıldı. Öğrenciler kar tatili nedeniyle, 45 öğretmen de Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği’nin 2’incisini düzenlediği, Memleketimin Öğretmenleri İstanbul’da Buluşuyor” etkinliğine katılmak üzere İstanbul’a gittiği için törene katılamadılar.

ogretmenler

İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, MEM çelengini öğrencilerle birlikte Atatürk Anıtına koydu. Saygı duruşundu bulunuldu ve İstiklal Marşımız okunduktan sonra çelenk töreni sona erdi. Törenin sonunda, Şalpazarı Çok Programlı Anadolu Lisesi salonunda bugün yapılacak olan, “Öğretmenler Günü Programı” nın ertelendiği ve 27 Kasım 2017 Pazartesi günü Saat 10.00’da yapılacağı duyuruldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir